10 dakika 12 enerji içeceği içti, ölümle burun buruna geldi! Doktorlar bile şok oldu…

Kuruluş Tarihi: 18 Kasım 2022 11:02

Arkadaşlara şov yapmak için 10 dakikada 12 enerji içeceği için adam ölümle burun buruna geldi. Hastanede yapılan tetkikler doktorları bile şaşırtan bir durum ortaya çıkardı.

class=”medyanet-inline-adv”>

Klinik bir eğitmen olan Bernard Hsu, ‘Chubbyemu’ isimli YouTube kanalında 2.6 milyondan fazla aboneye sahip. 36 yaşındaki adam kanalında, kendi tanık olduğu veya yanından gördüğü tuhaf acil durum hikayelerini anlatıyor.

6.5 MİLYONDAN FAZLA GÖRÜNTÜLEME ALDI

Hsu’nun düzenlediği ve çevrelediği kadar 6,5 milyondan fazla bölümü bir video kendine Batı medyasında geniş yer buldu ve sosyal medyanın en çok konuşulan bölümlerinden biri haline geldi.

Söz konusu videoda ‘JS’ isimli bir grup ‘şiddetli karın ağrısı’ ile gittiği anlatılıyor. Karın ağrısının akıl almaz nedeni ve sonrasında olanlar ise adeta büyük bir ders niteliği…

10 DAKİKADA 12 ENERJİ İÇECEĞİ İÇTİ

Videoda tam adı verilmeyen ve sadece “JS” olarak tanıtılan adam eğlenmek ve arkadaşlarına şov yapmak için 10 dakikada 12 enerji içeceği içti.

10 dakikada 12 enerji içeceği içti, ölümle buruna geldi Doktorlar bile şoke oldu...

DURUMU BİRDEN KÖTÜLEŞTİclass=”medyanet-inline-adv”>

12 enerji içeceğini ara hizmet iç adam ilk kutularda sadece ağzında ve boğazında hafif bir gariplik hissetti ancak tüm içeriği içtikten sonra durum kötüleşmeye başladı.

Kalp çarpıntısı başlayan adamın midesinde ve sırtında inanılmaz bir ağrı oluştu. Kafeinin kendini ele geçirmeye kadar etkilemediğini düşünen adam bilgisayar oyunlarını oynayarak özelliklerini dağıtmaya çalıştı ancak kusmaya başladıktan sonra dünyaya gitmek dışında bir seçenek kabul edilmiyordu.

HASTANEDE ŞOKE EDEN KEŞİF: PANKREASI KENDİNİ SİNDİRMEYE BAŞLAMIŞ

Kendini kötü hissetmesine rağmen doktora gitmeyi ısrarla erteleyen adamı baktığında hiç beklemediği bir sürpriz bekliyordu.

Uzmanlar öğrenmek öğrenmek hemen gerekli denemeleri uyguladılar ve doktorları bile şaşırtan durum ortaya çıktı.

JS’nin vücut 12 kutu enerji içeceğinin içinde yer alan yaklaşık 1 kilo şeker ve kafeine ayak uydurmaya başladı, adamın penceresini adeta kendini sindirmeye başlamıştı.

10 dakikada 12 enerji içeceği içti, ölümle buruna geldi Doktorlar bile şoke oldu...

BÖBREKLERİ VE KARACİĞERİ DE İFLAS ETME NOKTASINA GELDİclass=”medyanet-inline-adv”>

Üstelik olay burada da bitmiyor. Doktorlar acil müdahalede bulundukları kişilerin bir kaç gün içinde kurtulmasını sürdürdüler ancak durum beklenmedik bir şekilde tahliyeye gittiler.

JS’nin şişen panjurunda imza oluştu, inşaatları ve genişletmeleri iflas etme noktasına geldi. Adam günlerce antibiyotiklerle idam edildikten sonra taburcu edildi.

PEŞ PEŞE İÇİLEN ENERJİ İÇECEĞİ TEHLİKELİ

Dr Hsu videosunda izleyicilerini uyararak “Çoğumuz enerji içeceklerinin aşırı miktarda tükettiğinizde tehlikeli olabileceğini bilir. Arada bir içiyorsanız bu büyük bir sorun değildir. Ancak arka arkaya birkaç kutu içmeye başlarsanız, o zaman muhtemelen kötü şeyler olacaktır” dedi.

.

Leave a Comment