10’larca kadına tecavüz eden sapıktan kan donduran sözler! Kadınlara dehşeti yaşatarak taciz davasının nedeni olarak 5 yaşında izlenen film gösterildi. Tecavüz mağduru kadınların anlattıklarını dehşete düşürdü

1978 yılında ABD’nin Colorado ülkesinden gelen Marc O’Leary’nin tecavüz vakaları dehşete düşürdü. O’Leary 5 yaşında ailesiyle birlikte gittiği bir sinema izlemede gördüğü aktrisin zincir vurulmasını görmenin içinde durdurulamaz hale gelenleri uyandırdığını iddia etti.

O’Leary, büyürken bu misafirlerin hiç normal olmadığının farkındaydı. Bu kötü niyetli kişilere sahip olmaya yönelik yönelimler giden O’Leary, genç bir çocukken insanların evlerine röntgencilik yapmaya başlamıştı.

Liseden mezun olacağı zamanlar herhangi bir hedefi düşünmediği O’Leary, tüm ailesini ve etrafındakileri şaşırtarak ABD uçağına yazıldı. Ordu görevi için Güney Kore’ye yönelik O’Leary, burada ileride kötü işler için kullanacağı birçok şey yaşandı.

2004 yılının Mart ayında Rusya’da bir kadınla evlenen O’Leary, evin sapık sahibi eşiyle paylaşmakmış, bunları kendisine saklamıştı.

10'larca kadına tecavüz eden sapıktan kan donduran sözler!  Kadınlara dehşeti yaşatarak taciz davasının nedeni olarak 5 yaşında izlenen film gösterildi.  Tecavüz mağduru kadınların anlattıklarını dehşete düşürdü

İLK SUÇUNU BÖYLE İŞLEDİ

Güney Kore’deki görevinin bir sonraki ülkesine dönen O’Leary, 2008 yılının 11 Ağustos’unda ilk suçu işleyecekti. Sabah 7 sıralarında 18 yaşındaki Marie’nin evine gizlice giren O’Leary, genç kadının ayakkabısındaki bağcıkları ve mutfaktaki bıçağı alarak genç kızı zorla bağladı.

Marie’nin gözlerini ve ağzını kapatan O’Leary, genç kıza kendisini saatlerdir takip ettiğini söyledi. Genç kıza uzun bir süre vahşice tecavüz eden O’Leary, daha sonra genç oyuncunun göğsüne hakimiyetini ele geçirdi. O’Leary bundan kısa süre sonra aynı şekilde 63 yaşındaki başka bir kadına tecavüz etti.

10'larca kadına tecavüz eden sapıktan kan donduran sözler!  Kadınlara dehşeti yaşatarak taciz davasının nedeni olarak 5 yaşında izlenen film gösterildi.  Tecavüz mağduru kadınların anlattıkları dehşete düşürdü - Resim : 2

GENÇ KIZA İNANMAYIP BELGE İMZALATTILAR

Yaşadığı dehşetin ardından polise giden Marie, tecavüz nedeniyle yaşadığı travma nedeni ile anlattıklarının tutulma nedeni ile ekiplerin yaşadığı dehşete inandıramadı. Marie daha sonra tüm bunları uydurduğuna dair bir belgeyi imzaladı ve bu tecavüzler hiçbir zaman O’Leary’in üstüne kalmadı.

Colorado’ya geri dönen O’Leary, evliliğinin bu sapkın işleyişine engel olduğunu düşünmek için 2009 yılında boşanma kararı aldı. Artık yalnız kalmak için evde rahat bir şekilde tecavüz gruplarını yaşayanların evlerine girmek için bir fırsat kolluyordu. Seçtiği kurbanların alınması silah olarak kullanılan bir eşyadan kurtulmak için fırsat kollayan O’Leary, bunu orduda aldığı eğitimlerde öğrenmişti.

GİTTİĞİ HER ŞEHİRDE DEVAM ETTİ…

Denver ziyaret banliyölerinde 15 aylık bir süre içinde 3 kadına tecavüz eden O’Leary, tecavüz ettiği kadınları kaydetmemişti.

2009 yılının 4 Ekim tarihinde 65 yaşındaki bir kadına tecavüz eden O’Leary, 2010 Temmuz’unda ise 46 yaşındaki bir kadın elinden oğlunu anda camdan atarak kaçmıştı. Aynı yılın ağustos akrabası ise 59 yaşındaki bir dula tecavüz eden O’Leary, 2011 yılının Ocak ayında ise 26 yaşındaki bir kadının cinsel istismarda bulundu.

Ordunun geçmiş olduğu için görevli suçlar sırasında sürekli eldiven takan O’Leary, kurbanlarını 20 dakikaya kadar suyun altında bırakıyordu. Bu esnada ise onların kıyafetlerini ve yatak çarşaflarını üstten koyarak yanına alıyordu.

10'larca kadına tecavüz eden sapıktan kan donduran sözler!  Kadınlara dehşeti yaşatarak taciz davasının nedeni olarak 5 yaşında izlenen film gösterildi.  Tecavüz kurbanları kadınların anlattıklarını dehşete düşürdü - Resim : 3

“BUNDAN SONRA PENCERENİ AÇIK BIRAKMAZSIN”

Kurbanlarıyla adeta dalga geçen O’Leary, tecavüz ettiği bir kadının, “Sanırım bundan sonra pencereni açık bırakmazsın” dediği ifade edildi. Başka bir devletin ise ona yardım alınması gerektiğini söylemesinin üzerine O’Leary, “Bunun için artık çok geç” ifadesini kullandı.

Colorado’da polis olan Stacy Galbraith ve Edna Hendersot adlı iki kadının iş birliği yürütme ile birlikte yürütülen suçlar ortaya çıkan O’Leary hakkında arabasının güvenlik kameralarına gözaltına alınması ile birlikte yakalandı çıkarma. O’Leary’nin evine giren Galbraith, adeta bir delil cesediyle karşılaştı. Kurbanlarından alınan eşyalardan kıyafetlere kadar birçok delil bulunan O’Leary’nin bilgisayarında ise ‘Kızlar’ isimli dosyanın içinde binlerce tecavüz görüntüsü bulunuyordu.

“KENDİMİ KONTROL EDEMİYORUM”

2011 Yılının Aralık ayında mahkeme karşısına çıktığında kendisi hakkında konuşan o dönemler 32 yaşında olan O’Leary, “Ben cinsel içerikli vahşi bir yırtıcı gibiyim. Kişisel kontrol genişliğim” kullanımlarını kullandı.

28 kadına tecavüz ettiği kayıtlı O’Leary, 327 yıl ceza aldı. O’Leary’nin şartlı tahliyesi için verilen mahkeme tarihi ise oldukça ilginç. O’Leary, 2283 yılının Temmuz ayına kadar hayatta kalabiliyorsa, şartlı tahliye için mahkeme karşısına çıkacak.

Leave a Comment