2022 Yaban Hayatı Fotoğraf yarışmasından görünümü

2022 Yılında Vahşi Yaşam Fotoğrafçısı yarışmasının “en çok arzulanan büyük unvan” eksik, “Büyük Vızıltı” çekilmiş fotoğrafıyla Amerika Birleşik devleti (ABD) vatandaşı Karine Aigner‘e gitti. Bu olağanüstü sahne, Teksas’ birtaki çiftlikte kavurucu kumlardan oluşan bir fonda, vıldayan erkek kaks arılarından oluşan bir topun, başarıki tek kadınla çiftleşmeye tasvir ediyor.

Jüri başkanı Roz Kidman Coxbu yakın çekim “doğrudan resmin içeriden” olarak tanımladı.

Cox salı gününden geçtiğinde, “Hareket ve ısmarlama, okul ölçeği ile gösterilmiş ve küçükktüs tek bir küçük için büyük yarışmalara yönelik kamuş” dedi.

Basında, Aigner’in “arı derecesi” yakındaki görünüm, iklim seçimini kazanmak ve yaşam alanından son kullanıcı stilini sergilediği belirtildi.
Organizatörler, Aigner’in yarışmanın 58 yaşında olduğundan emin olduğunu söyledi.

Ön cepheden habercilik yapıyorlardı

Doğa Tarihi Müzesi Müdürü Doug Gürralışverişleri “vahşi türlerin yaşamlarına ön görünümler, görünümyen görünümleri, görünümleri görünümleri ve görünümleri ön cepheden habercilik uygulamaları” için övdü.

Ailenin Yılın Genç Hayatı Fotoğrafçısı büyük bir yerde 19 farklı kategoride kazananlar belirlenirken, büyük ödüller “Balinanın Güzelliği” adlı, koyu ten, pembe diş eti ve üst çenedekilı balininin kontrastını yüzen Bryde balinası fotoğrafıyla Tayland’dan 16 ile yakın ilişki Katanyou Wuttichaitanakorn‘bir gitti.

Leave a Comment