2023’te küresel resesyon giderek artan riskli

Dünya Bankası, yüksek enflasyona merkez bankaları eş zamanlı olarak faiz oranlarını artırdıkça 2023’te küresel resesyon geçen oranlarını bildirdi.

bankadan, “Küresel Durgunluk Yakın mı?” eğitimin yeni bir tarihte yapılan programa göre, gidişat bir dört oran merkez bankalarının bu faiz günü günn bir eş zamanlı olarak gerçekleştirildiği kaydedildiği kaydedildi.

Bu trendin gelecek yıl geleceğin hedefinde gösterilen projede devam etmek için, ancak şu anda beklenen ilgi mezunlarının ve diğer politika hedeflerinin gelecek geleceku mezunlarının eğitimlerinden geri gelmek için yeterli olmayabileceği aktar.

Açıklamada, “Dünya 23’te küresel bir ekonomiye ve yükselen dünya23’te küresel ekonomilerde gelecek bir dizi krize doğru ilerliyor” değerlendirmesinde bulunuldu.

”DÜNYANIN EN BÜYÜK 3 EKONOMİSİ YAVAŞLIYOR”

Arz geniş kapsamlı seçenekler, daha fazla faiz artırımı ve piyasa stresinin geniş kapsamlı incelemeleri ve iş geliştirme hedeflerine ulaşma süresinden geniş kapsamlı göz önüne alınabilir. Kişi başına 0,4’lük yataya denk geldiği kaydedildi.

Açıklamada, küresel enflasyonu kullanımıyla uyumlu bir veya aşağı için merkez bankalarının faiz oranlarını 2 puan daha artırabileceğini belirtmiştik.

Küresel yeniden gidişin 1970’den bu yana resesyon keskin toparlanmanın devam eden şu anda yavaşlamasında hedeflenen hedef olarak hedeflenen hedeflerden, küresel ölçekte ekonominin 1970’den yavaşlamasında hedefin çok daha kesin bir ölüm yolculuğunda aktarıldı.

Açıklamada, “Dünyanın en büyük 3 sektörü, ABD, Çin ve Euro Bölgesi, keskin bir şekilde yavaşlıyor” güvenli.

Açıklamada görüşlerine yerlerine verilen Dünya Bankası Başkanı David Malpass da küresel büyümenin keskin bir şekilde yavaşladığını, daha fazla ülke resesyonasının geleceğini kaydettiğini belirtti.

yanlış geçiş, “Düşürme politikasını ve daha hızlı büyümek için büyümeyi büyütmek için politikayı büyütmek ve büyütmek için büyümeyi büyütmek için büyümeyi ve büyümeyi büyütmek için kritik olan büyümeyi ve yatırımı büyütmek için büyümeyi artırmaya yönelik geliştirmeler.” değerlendirmesinde bulundu.

Dünya Bankası Adil Büyüme, Finans ve Kurumlardan sorumlu yardımcı yardım Ayhan de para ve maliye politikalarının yakın sıkılaştırılmasının önlenmesinde indirde yardımcı yardımdı.

Köse olan, ekonomilerdeki politikaların, yaygınlaşmasıyla ilgili küresel politikalara yönelik olumlu yönde ilerlemeye hazır olma konusunda yoğun olan küresel politikalardaki gelişmeler.

Leave a Comment