2024 Ford Mustang Tanıtıldı: İşte Özellikler

Ford, 2024 model Mustang’i kaza. Etkileyici bir tasarım ve otomobil gücü olan bir motorla donatılan, avantajları üstünlük da hiç fena değil. İşte 2024 Ford Mustang’in özellikleri…

Otomobilden önemli isimlerden Ford, en çok ilgi gören modellerinden bir olan olan Mustang’i yeniledi. Gerçekleştirdiği bir etkinlikte 2024 model olarak alınan Mustang’i tanıtan şirket, otomobil tutkunlarını bir kez daha mest yapmayı başardı. Gelin hep birlikte, 2024 Ford MustangŞimdi buradayız.

Ford Mustang, her zaman kaslı yapısıyla ilgi gören bir otomobildi. Bu durum, 2024 model Mustang’de kendini gösterecek durumda. Ayrıca otomobil için eski olan far tasarımı, LED farlarla donatılmış durumda. İri ızgara beyaz görüntüler gibi gülümsemerken, şeklindeki logo da adreslenmemiş. Aracın arka tarafında ise dörtlü egzoz çıkışı ve yine önceki görünüm da alışık istasyonlarındaki durakların görünümüne benziyoruz.

Karşınızdaki tüm ihtişamıyla 2024 Ford Mustang

Ford Mustang

Dış tasarımıyla kendine hayran bırakan Ford Mustang, iç tasarımda da aynısını yapıyor. Öyle ki aracın içine baktığımız anda binadaki ekranlar görüyoruz. 12,4 inç görünümündeki ekran, sahnedeki dijital olarak tercih edilmiş ve Unreal Engine. Unreal Engine, bu gösterge ekranın hem özelleştirilebildiğini hem de 3 tasvirleri canlandırılması anlamına gelebilir. 13,2 inç bilgi-eğlence rami ise SYNC 4 sistemiyle kurulumla. Araçlar, bu ekran aracılığıyla ambiyans aydınlatmayı ayarlayabilecekler.

Ford Mustang 2024

İç kısımdaki bunlarla ilgili değil. Ford Mustang’in ruhuna yakışır bir model klasik Tercih edilen vites topuzu, yine bir el freni ile birlikte gazeteci. Ayrıca Mustang yazılı bir rozet, yolcu sistemin yoluna yere yerleştirilmiş ve yolcu içinde olduğun şey hatırlatıyor.

2024

Ford Mustang, her zaman güçlü motoruyla yatırım bir araçtı. Bu durum, 2024 model Mustang için de geçerlidir. 5.0 litrelik Coyote V8 motordan güç Mustang, şirkete alan model kadar tanıtılan tüm Mustanglerinin en güçlüsü. Beygir gücü hakkında bir açıklama yapmayan Ford aracı, en az 480 beygir gücünde taşınmak için yetindiler. Bu güçlü motor, altı ileri vitesli manuel veya 10 ileri vitesli otomatik şanzıman ile satın alınabilecek.

Ford

2024 Ford Mustang, bazı çekici özelliklerle de bağışlandı. Söz konusu araçta bulunan Remote Rev isimli bir özellik, Mustang’ın kumanda ile uzaktan çalıştırılmasına imkan bul. Ford CoPilot isimli sürücü yardımcı paketini de sunan 2024 model Mustang, hız sabitleyici adaptif adaptif şerit takip sistemi ile hız limiti tabela tanıma sahibine sahip. Ayrıca kablosuz Android Auto veya Apple CarPlay de bu araçta mevcut.

Mustang

Tüm bu özelliklere sahip olan 2024 model Ford Mustang’in fiyat ise şu an için gizemini.

Leave a Comment