23:00’de Açıklandı! Emekliler Pazartesi Hesaplarına Ödeme Alacak

Emekli olan, Pazartesi sonunda kamu bankaları ve bazı özel görevliler tarafından yapmış oldukları başvurular sonrasında 50000 TL ve 100000 TL arasında hem ihtiyaç kredisi hemde borç kapatma kredisi kullanabilecekler. Emekli maaşını tamamlama ile birlikte alabileceğin bu kampanyalara gelen müşteriler maaş müşterileri olmaları durumunda başvuruları gerçekleştirilmektedir.

ZİRAAT BANKASI

Kamu bankası Ziraat Bankası üzerinde hesabı olan ve daha önce bu banka üzerinden nakit kredi kullanan kişiler 50000 TL’ye kadar gelir belgesi 36 ay vadeli kredi ödemesi yapılmaktadır. Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyuruda, başvurularını bu banka üzerinden kullanmak isteyen kişiler internet üzerinden işlem yapabilmektedir.

GARANTİ BBVA

Garanti Bankası üzerinden emekli maaşı adam, çalışanda, Ziraat Bankasında olduğu gibi kredi ödemelerini internet bankacılığı uygulamaları üzerinden alabiliyor. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, sizde, Garanti Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. En yakın banka şubesi üzerinden de işlemlerinizi yapabileceğiniz ve onaylayabileceğiniz, bu kampanyalarda, emekli maaş hesaplarınız üzerinden kredi kullanabilirsiniz.

AKBANK

Akbank üzerinden emekli maaş alan çalışan, Akbank Direkt uygulamasına gidebilir veya cep telefonları üzerinden SMS atarak, başvuru gerçekleştirebilirler. Akbank Direkt uygulamasına giriş yaparak, kredi notlarında bulunmasını istiyorsanız başvurunuzu yapmadan önce internet bankacılığı şifresi oluşturmanız gerekiyor. Akbank Direkt uygulamasına giriş yapan tüm kredi ihtiyaçlarının olması durumunda başvurularını, mobil uygulama üzerinden yapıyorlarsa, düşük faizli krediler alabilirler. Sms ile başvuracak olan kullanıcı banka kredi puanının yüksek olması durumunda cep telefonunun mesaj kısmına girerek kredi yazıp boşluk bırakır, kimlik numarası verilen bu mesaj: 44 25 numarasına göndermesi durumunda onaylanabilir.

Leave a Comment