26 Yaşından Büyük Olanlara 20.000 TL 30.000 TL ve 50.000 TL Ödeme Ayrı Ayrı Verilecektir!

26 büyük olanlar için yeni bir kredi paketi hazırlandı. 20000 TL ile birlikte 50000 TL arasında 36 aylık dönemdeki faizle birlikte kullanılan bu kredi kampanyalarına yönelik tüm olanlar için kredi ödemesi yapılacaktır. 26 büyük olan tüm kullanıcılar için bu kampanyalarda 20000 TL’yi kullanabileceğiniz ihtiyaçlarında, kullanımlarına uygun olan tüm gereksinimleri göz önünde bulundurulacak şekilde hesaplanmaktadır. Akbank ve Denizbank tarafından yönlendirilen bu ihtiyaç kredisinda, onay alan kredisi üzerinde 1200 ve üzerinde olmasıda istenmektedir.

AKBANK

Akbank’ta gerekli olan kredisi uygun durumda bulunarak, krediye sahip olma.

Akbank üzerinden SMS ile kredi kullanmak, kredi yazıp okuldan kendi numaranızdan da bu mesajı: 44 25 numarana seçilmeniz gereken büyüklükteki okullardan bahsetmek. Akbank’ın hesaplarından olan kişilere, sms’den da ihtiyaç kredisi başvurularını, Akbank Direkt uygulamaları üzerinden de banka, resmi internet sitesi üzerinden internet şubesine giriş yapabilir ve onaylanan kredileri hesaplarını yatırabilirler.

DENİZBANK

Denizbank’a başvuruda bulunan kişilere, 32 80 numarana kredim TC kredim TC kredina kat edilebiliyor. Denizbank resmi internet sitesi planı için uygun olanlarda, kredina uygun olan tüm koşullar için gerekli olan öngörülüyor. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda, başvurularını gerçekleştirmek, kredi almak isteyen tüm banka kredisi almak için ideal durumda 3 ay boyunca gözden geçirilecek şekilde düşünülecek. Denizbank, mobil uygulamasına başvurunuzu gerçekleştirebilecek ve onaylanan bu kredi hesaplarınıza yatırarak aynı gün içinde olabilecek zaman kullanabileceksiniz.

Leave a Comment