30’dan Fazla Kez Evden Kaçıp 3 Farklı Erkekten 4 Çocuk Doğuran Melike’nin Müge Anlı’yı Hayrete Düşüren Yaşamı!

Haberler

> 30’dan Fazla Kez Evden Kaçıp 3 Farklı Erkekten 4 Çocuk Doğuran Melike’nin Müge Anlı’yı Hayrete Düşüren Yaşamı!

gerçekten ağzımız açık kaldı…

Zihinsel engeli bulunan 25 yaşındaki kızı Melike’nin, 11 yılda 30’dan fazla kez evden kaçtığını, bazen eve hamile kalabileceğini söyleyen anne, Müge Anlı’dan yardım istedi. 3 farklı erkekten 4 çocuğu olan Melike, hayat hikayesiyle Müge Anlı ile Tatlı Sert’e damgasını vurdu.

Fotoğrafta gördüğünüz kadın, %50 zihinsel engeli bulunan 4 çocuk annesi 25 yaşındaki kızı Melike’nin evden kaçması üzerine Müge Anlı’ya gövdesi Hamide Hanım…

Fotoğrafta gördüğünüz kadın, %50 zihinsel engeli bulunan 4 çocuk annesi 25 yaşındaki kızı Melike'nin evden kaçması üzerine Müge Anlı'ya gövdesi Hamide Hanım...

İlk kez 14 yaşında evden kaçan Melike, 18 yaşına geldiğinde bu kaçma işi abartmış ve sürekli evden kaçmaya başladı. Bazen bulunup eve getirdiğinde ya karnında ya da kucağında bebek oluyormuş Melike’nin…

İlk kez 14 yaşında evden kaçan Melike, 18 yaşına geldiğinde bu kaçma işi abartmış ve sürekli evden kaçmaya başladı. Bazen bulunup eve getirdiğinde ya karnında ya da kucağında bebek oluyormuş Melike'nin...

Bu süreçte Murat isimli bir erkekle evlenen Melike kaçmaya devam etti ve bu süreçte doğum yaptığı 4 oyuncu bazılarını Murat’ın toplamına kaydettirmiş.

Bu süreçte Murat isimli bir erkekle evlenen Melike kaçmaya devam etti ve bu süreçte doğum yaptığı 4 oyuncu bazılarını Murat'ın toplamına kaydettirmiş.

2015’te 38 yaşındaki Savaş’a kaçıp evlenen Melike, 5 ay sonra ise Mehmet Can isimli bir erkeğe kaçmış ve bu süreçte Neva isimli çocuğu dünyaya gelmiş. Tekrar hamile kalan Melike, eve geri dönüyor ve Neva’yı orada sürdürecek Kayseri’deki Murat’a kaçıyor. Bir anda tekrar ortadan kaybolan Melike, Denizli’de bulunup tekrar eve getiriliyor. Murat’ın geri yanına dönen Melike bu kez de İzmir’deki başka bir Murat’a kaçıyor.

2015'te 38 yaşındaki Savaş'a kaçıp evlenen Melike, 5 ay sonra ise Mehmet Can isimli bir erkeğe kaçmış ve bu süreçte Neva isimli çocuğu dünyaya gelmiş. Tekrar hamile kalan Melike, eve geri dönüyor ve Neva'yı orada sürdürecek Kayseri'deki Murat'a kaçıyor. Bir anda tekrar ortadan kaybolan Melike, Denizli'de bulunup tekrar eve getiriliyor. Murat'ın geri yanına dönen Melike bu kez de İzmir'deki başka bir Murat'a kaçıyor.

Kafanız karışmış değil mi?

İzmir’deki Murat’tan Niran ve Muhammed isimli iki çocuğu oluyor. Burada Neva ve Muhammed’i yanına alıp Niran’ı sevgilisi Murat’ın yanına bırakan başka bir şehre kaçıyor. En sonunda üç çocuk sosyal hizmetlere veriliyor.

İzmir'deki Murat'tan Niran ve Muhammed isimli iki çocuğu oluyor. Burada Neva ve Muhammed'i yanına alıp Niran'ı sevgilisi Murat'ın yanına bırakan başka bir şehre kaçıyor. En sonunda üç çocuk sosyal hizmetlere veriliyor.

Tabii Melike bu sıralarda TikTok uygulamasıyla tanıştıp açıkken video paylaşıyor hesabında. Anne Hamide, kızının hizmetinde şiddet kurallarını gösteren morluk ve şişliklerin olduğu fotoğraf ve video kayıtlarını görüyor.

Tabii Melike bu sıralarda TikTok uygulamasıyla tanıştıp açıkken video paylaşıyor hesabında. Anne Hamide, kızının hizmetinde şiddet kurallarını gösteren morluk ve şişliklerin olduğu fotoğraf ve video kayıtlarını görüyor.

Hamide Hanım kızının oğlu kaçışında “Eve geri dön anne, ben çalışırım sana da çocuklara da” diyor ama Melike mesajı verebileceğini cevap vermiyor. Zaten anne Hamide kızının kaçtıktan sonra eve giderken hiçbir açıklama yapmadığını da daha önce belirtmişti.

Hamide Hanım kızının oğlu kaçışında "Eve geri dön anne, ben çalışırım sana da Avrupalılara da" diyor ama Melike mesajı alıyor cevap vermiyor. Zaten anne Hamide kızının kaçtıktan sonra eve giderken hiçbir açıklama yapmadığını da daha önce belirtmişti.

Kolluk kuvvetlerinde açılan dosyalara bakıldığında Melike’nin 30’dan fazla kez evden kaçtığını anlıyoruz. Bir de polise intikal edilmeyen kaçmalarını da hesaba katmamız lazım bu durumda…

Kolluk kuvvetlerinde açılan dosyalara bakıldığında Melike'nin 30'dan fazla kez evden kaçtığını anlıyoruz. Bir de polise intikal edilmeyen kaçmalarını da hesaba katmamız lazım bu durumda...

Birkaç gün sonunda 13 parmak ortadan kaybolan Melike Balaban bulundu ve yayına geldi! Gözyaşları içinde kızını görmek isteyen anne, “Sakın bana yaklaşma, konuşma benimle. Sen benim nerede olduğunu biliyordun. Doğrumla yanlışımla beni kabul etmen gerekiyordu. Ben sana haber verdim, çocuklarıma yardım ediyordum. Sen beni tek yanlışımda böyle silemezsin.” dedi.

Birkaç gün sonunda 13 parmak ortadan kaybolan Melike Balaban bulundu ve yayına geldi! Gözyaşları içinde kızını görmek isteyen anne, "Sakın bana yaklaşma, konuşma benimle. Sen benim nerede olduğunu biliyordun. Doğrumla yanlışımla beni kabul etmeniz gerekir. Ben sana haber verdim, çocuklara yardım ediyordum. Sen beni tek yanlışımda böyle olamazsin." dedi.

Çocukluğunda evde sürekli şiddet olduğunu söyleyen Melike, babasının annesine ve kendisine çektirdiği çile yüzünden ilk kez 13 yaşında evden kaçtığını söyledi. Ablası gibi evliliği bir kaçış olarak yönlendirmeyi söyleyen Melike, evlenirse ya da bir eşinin yanına giderse mutlu ve güvende olacağını düşünüyormuş.

Çocukluğunda evde sürekli şiddet olduğunu söyleyen Melike, babasının annesine ve kendisine çektirdiği çile yüzünden ilk kez 13 yaşında evden kaçtığını söyledi. Ablası gibi evliliği bir kaçış olarak yönlendirmeyi söyleyen Melike, evlenirse ya da bir eşinin yanına giderse mutlu ve güvende olacağını düşünüyormuş.

Babası Mehmet Can olan 6 yaşındaki Neva’nın Melike’nin babasının üstüne, yine Mehmet Can’dan olan İkra, Murat Balaban’ın üstüne kayıtlı. Niran ve Muhammed Mustafa’nın babası ise Murat Aydın’ken yine Murat Balaman’ın üstüne kayıtlı görünüyor…

Babası Mehmet Can olan 6 yaşındaki Neva'nın Melike'nin babasının üstüne, yine Mehmet Can'dan olan İkra, Murat Balaban'ın üstüne kayıtlı. Niran ve Muhammed Mustafa'nın babası ise Murat Aydın'ken yine Murat Balaman'ın üstüne kayıtlı görünüyor...

Söyleyecek söz bulamadık, ne hayatlar var… Yorumunuz…

Söyleyecek söz bulamadık, ne hayatlar var... Yorumunuz...

Leave a Comment