4 banka EVET dedi! O banka kredisi 5 bin TL faizsiz kredi verecek hemen alacak

4 banka EVET dedi! O banka kredisi 5 bin TL faizsiz kredi verecek hemen alacak – Türkiye’de satın almak için kampanyalar tarafından reklamları kampanyaya devam ediyor. Buna göre ise acil durumda olan kişilere yönelik ödemeler. Vatandaşlar yeni yıl ile birlikte ekonomik problemler zaman zaman acil tıptan faydalanabilir. Bu bankade kredi bankasında müşteri olacak 6 ay vadeli 5 bin TL faizsiz birvans sağlıyor. İşte alımlar ve daha fazla kamugundemi.com adresinde yer alıyor.

Türkiye’de artan dolar kuru ile birlikte yaşanan patlamaları buhrana soktu. Buna göre kişiye başvuruları halinde o kullanmalardan 5 bin TL nakit bir bankavansa sahiplenirler. Altı ay vadeli olarak verilen bu bir paravan, herhangi bir faiz oranındaki yerslerde. İşte bankaların bölgelerine kampanyalar..

İŞTE 4 BANKANIN SEÇENEKLİ NAKİT AVANS KAMPANYALARI

Faizsiz bir sanal para birimidir. En kolay ve en kolay şekilde çözüme kavuşturulabilen bankaların savaşları sizin yerinize ulaşacak. İşte bu banka kredisi Garanti BBVA, Deniz İş Bankası ve Yapı Kredi oldu.

GARANTİ BBVA FAİZSİZ NAKİT AVANS

Garanti BBVA Mobil’den şubeye gitmeden müşterimiz olup, kredi kartıyla satın alma, başvurunuz onayladığınızda 5.000 TL’ye varan faizsiz ve taksitli Nakit Akit Avans’tan 6 ay taksitle yararlanın!

DENİZBANK FAİZSİZ NAKİT AVANS

5.000 TL 0 faizli 6 ay vadeli Taksitli Nakit Avans ve 1 yıllık BluTV üyeliği ister misiniz?

DenizBank kredi kartına tanımlanacak 6 ay vadesi 0 faizli 5.000 TL Taksitli Nakit Avans’ın büyümesini ve 1 BluTV’den yararlanmayı kazanacak!

Kampanya, 01.10.2022- 31.10.2022 arasında geçerlidir.

İŞ BANKASI FAİZSİZ NAKİT AVANS

İşCep’ten İş Bankasılı 5.000 TL’ye varan Faizsiz Taksitli Nakit​ Avans Ayrıcalığı!
Siz de İşCep’te “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle İş Bankası müşterisi olun, kredi kartınızla 5.000 TL’ye varan faizsiz Taksitli Nakit Avans yer alandan ve daha fazla ayrıcalıktan yararlanın!

QNB FİNANSBANK FAİZSİZ NAKİT AVANS

CardFinans ve QNB İlk kredi kartınız ile kampanyaya katıldıktan sonra, 6 indirimli indirimden satın aldığınız kredi kartınıza ait kredi kartındaki taksitsiz nakit avans bakiyenizin 500 TL’sine nakit avans faizi indirimli.

Bankaların bir nakitvans kampanyasını kullanmak için Kamu Gündemi mobil kullanımı ücretsiz olarakza kurabilirsiniz.

ANDROİD İÇİN TİKLAYIN

APPLE İÇİN TİKLAYIN

Leave a Comment