5 yıldızlı korkaklar! Katilden şaşkına çeviren sözler

oluşturulma Tarihi: Eylül 20, 2022 17:15

Antalya’da, 5 gidişli görüşmediği ile Pavel Stepanov’u (62) kendinden eminle başı vurup, telle boğarak öldüren, Annesi Tatian Stepanov’u (64) da ağır yaradan kaçarak yakalanan Dmitry Stepanov’u (37), adliyeye sevk edildi. Savcılıkta ifadede, “Bana eziyet için çok eskiden beri babamı bitirmeyi planlıyordum ama Rusya’da bunu yapmayı başardım. Rusya’da beni akıl hastanesinden gideceklerdi. Onun Türkiye’yee gelmeyi düşünüyorum.” şeklinde konuştu.

class=”medyanet-inline-adv”>

Manavgat ilçesi, Çol’nde 5 Step otel tatil yapan Dmitryaklıov, 17 Eylül 22 Cumartesi günü gelişen Stepanov Mahallesi Tatiana ve babası Pavel Stepanov ile tartıştı. Tartışmanın hesabında Stepanov, puanla saldırdığı oyunuyla, annesini ağır yaraladı. Olayın ardından Stepanov otelden ayrıldı. Yandan gelen sorulardan yardım almak için gelen otel bölümü, durumu görmek 112 Çağrı Merkezi’ne haber verdi. Otele jandarma ve sağlık sevk edildi. Yapılan incelemede Pavel hakkında denemeel. Manavgat Devlet Hastanesi’nin morguna konulan Pavel Stepanov’un cenazesi, yapılan incelemenin ardından Antalya Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

ÖNCE ‘ÖLDÜ’ DENİLMİŞTİ

class=”medyanet-inline-adv”>

Tatiana Stepan koleksiyonu’nun sergilendiği sergi ortaya çıktı. Özel bir Stepanov’a götürülen Tatiana’nın yoğun bakımında entübe edildiği kaydedildi. Stepanov’un tedavisinin halen devam ettiği, uyarıtini koruduğu kaydedildi.

ÇEKİÇLE VURUP, TELLE BOĞMUŞ

Dmitry Stepanov’un anne ve onunla birlikte yaşayan yüksek sesli müzik okuyucu, ardından videoyla odayı kaydetmeye göre belirlenir. Dmitry Stepanov’un eline düşmele ve annenin başına ve olabileceğin değişen yerlerine vurulur, en sona erdirilebilir de boğazını telle sıktığı tespit edildi. İşleyişinde tedavi edici bir video kaydına alınır. Stepanov’un videolarının şikayetleri doğrultusunda sosyal medya sitesi tarafından yayından kaldırıldığı kaydedildi.

İTİRAF VİDEOSU ÇEKTİ

Dmitry Stepan okulunun içinde işlendiğine inanılan bir kafede cinayeti, nedenni mezun bir itiraf videosu sosyal medyadaki ‘cinayet itirafı’ diye katıldı. Dmitry Stepanov’un videoda, “Benim adım Dima. Ben çocukluk günü babamı öldürdüm. Çünkü benim çocukken zamanımdı. beni döverken 2005’te kulak zarlarım yırtıldı, doktor da bunarken. Verdim ve bunu yapmak zorundaydım.

5 yıldızlı şaşırmak korkutan Katilden şaşkına çeviren sözler

Ben sana. Bana yardım edin. Çünkü ben şu anda yaşıyorum. Ben bu canavarı öldürdüğüm için doğrusunu yaptım. Çünkü benim abim kullanımdan öldü. Babamın da aynısını yaptı. Çocuklar yetişirkeni değerlendiriyorlar. Hiçbir zaman ben kimseyi üzmedim” tanımladığı tespit edildi.

YAKALANDI

class=”medyanet-inline-adv”>

Manavgat’tan otobüse binerek Antalya’ya giden Dmitry Stepanov’un yakalanması “Antalya İl Jandarma Komutanlığı Şube Müdürlüğü Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) ve Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından özel ekip. Özel ekip, dün Dmitry Stepanov’un Antalya’nın ez ilçesi Fabrikalar’ndeki alışveriş merkezinin arka kısmında bulunan ara sokaklarda dolaştığını. Düzenlenen operasyonla yakalanan Stepanov alındı. Çolaklı Jandarma Karakolu’na götürüldü.

5 yıldızlı şaşırmak korkutan Katilden şaşkına çeviren sözler

ADLİYEYE GETİRİLDİ

Psikolojik sorunları olduğu gibi örnek sürülen Dmitry Stepanov’un avukatı eğitiminde tercüman aracılığıyla ilk ifadede eğitimini neden ve nasıl öldürdüğünü öğrenildi. Stepanov’un yaklaşık 15 yıl önce Rusya’da bir arkadaşının da başı gönderile vurarakladığı belirtildi.

class=”medyanet-inline-adv”>

Jandarma işlemleri tamamlanan Dmitry Stepanov, Manavgat Devlet Hastanesi’nde yapılan sağlık kontrolünden sonra adliyeye sevk edildi.

‘ESKİDEN BERİ ÖLDÜRMEYİ PLANLIYORDUM, RUSYA’DA YAPAMAZDIM’

Antalya’da, 5’ten gelen tartışması ile Pavel Stepanov’u ile başı vurup, telle boğarak öldüren, annesi Tatiana Stepanov’u da yakalanan Dmitry Stepanov’un adliyedeki sonrasını kurtardı. “Bana stepanov, “Bana verilen eziyette olduğu için çok eskiden beri satın almayı planlıyordum ama Rusya’da bunu yapmayıdım. Rusya’da beni akıl hastanesine yapılacaklardı. Onun için Türkiye’ye tatile gelmeyi planlanıyor. Çekici tarafından bir mağazadan satın alındı. Aslında aranıyor. Cuma günü gittiğim için iyi hissetmeyeceğim.

TUTUKLANDI

class=”medyanet-inline-adv”>

İfadesinin tutuklanma isteğiyle 2’nci Sulh ceza hakimliğine Dmitry Stepanov ‘canavarca hisle tasar üstünü soyu kasten öldürmek’ suçundan tutuklandı.

.

Leave a Comment