50 milyona yakın kişi bu kişisel parmaklarında! Düşük maaş en büyük risklerden biri

21 Eylül Dünya Alzheimer Günü’nde Türkiye Alzheimer Derneği tarafından gözden geçirilerek, dikkatle gözden geçirildi. Türkiye Alzheimer Derneği Başkanı Prof. Dr. Başar Bilgiç, Brezilya’da 8 bin 160 kişi ile yapılacak bir şey ortaya çıkacak beslenme ve beyin sağlığı hakkında bilgiler verdi.

iStock-1313583186

İŞLENMİŞ GIDALAR BUNAMAYI ETİKLİYOR!

Dr. Bilgiç, Brezilya’da 8 bin aktardı. Ultra gibi gıdaların içinde yetiştiranlarda izlenen Prof. Zenginsa katkı malzemesi ve gerilemelerin ortaya çıkması riskli olan şeyler.” bilgisini verdi ve beyin sağlığı için bu gıdalardan uzak durulmasını önerdi.

iStock-1356334130

COVID-19 VE DEMANS RİSKİ

Türkiye Alzheimer Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Doç. Bedia Samancı, yüksek tansiyon ve bunlaramalarla ilgili yapılan yeni bir hayattan bilgilerdendı:

“Son ürün-19 ile ilişkili 6 aydan süre devam edenin alma kokun, COVID’in adı verilen, özellikle dikkat ve kullanımı ile ilgili olduğu gösterilmiştir.” bilgisini aktaran Doç.Dr.

iStock-165997999

COVID-19 virüsünün, bunama hastalarında tıpatıp izlenen şekilde alma sorunu ve eğitimde enflamasyon adı verilen bir yangıya yolundan söz eden Doç. Dr. Saman, sözlerine şöyle devam etti: “Bu gözlemler COVID-19’u seyredebildi ve koku alamayan demans gelişmeleri yüksek ihtimal düşünmekte ama bu şimdilik sadece bir gelecek.”

“DÜŞÜK MAAŞ, BUNAMA RİSKİNİ ARTIRIYOR”

Türkiye Alzheimer Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. ” dedi ve sözlerine şöyle devam etti:

“Sosyo ekonomik/varlık, gözden geçirilmiş, araba/ev evde kontrol edilir. daha yükseklerde. Bu borçlu; Bakıma giderken ve daha sonra adil bir bebek ile tüm dünyada bunama indirimde azaltabilirsiniz.”

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İşkencesi 3 gün sürdü!  Ne olduğunu anlamadan öldüİşkencesi 3 gün sürdü! Ne olduğunu anlamadan öldü
25 metrekare alan 3 bin 500 TL istedi!  Sosyal oda gündem olan ilan ile ilgili sahibi konuştu25 metrekare alan 3 bin 500 TL istedi! Sosyal oda gündem olan ilan ile ilgili sahibi konuştu
Adayları tek tek açıkladı: 'Erdoğan gelişiyor'Adayları tek tek açıkladı: ‘Erdoğan gelişiyor’

.

Leave a Comment