550 TL’lik RFID korumalı cüzdanın fiyatı 90 TL’ye düştü!


Teknolojinin bizimle birlikte tüm hayatımız değişti diyebiliriz. Öyle ki artıklar bile değişti. Eskiden, cebinizden cebinizden çıktığınızda, çantanızı, paranızı çalarlardı. Şimdi ise çantanıza, paranıza ellemeden direkt olarak muayeneden çıkıyorsunuz. mı? tabi ki temassız kart özelliklerle.

Eğer çantanızda temassız bir kart varsa, NFC uyumlu çanta içinde bulunduğu yerde cebinize yaklaştırarak kartlarından belli tutarlarda ücret çekebiliyorlar. Peki yakınında bulunabilecek durumda değil mi? Elbette mümkün. RFID dediğimiz teknoloji sayesinde elinizdeki temassız özellik kasa içindeyken devre dışı kalıyor.

550 TL’lik RFID korumalı cüzdanın fiyatı 90 TL’ye düştü!

Normal şartlar RFID koruyucu çantaların fiyatları 500 TL ile 1000 TL asla. Ancak son zamanlarda bazı çanta modellerinde muazzam indirimler söz konusu. Bu çantalardan birisinin fiyatı şu anda 100 TL’nin de örnek durumda.

1. sınıf suni deriden bu çanta da gözde yer alıyor. Yanı kartlarınız için uğraşmanıza gerek. Direkt olarak kartlar yukarı doğru sıralanıyor. Genel olarak faydalı olan bu çantadan çok fazla satılmış ve onlar için faydalı.

Dürüst olmak gerekirse bu yerde 100 TL artık çok şey bulabileceğimiz bir ürünümüz var. Bu piyasa fiyatı fiyatında satın almak en iyisidir.

Dilerseniz indirimli satın alma sayfasına almış göz atabilirsiniz.

.

Leave a Comment