6 parti dışında 7’nci bir isim de olabilir

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, “Şu anda 6’lı masa bir ittifak değil. O 6 aday adayının bir aday adayı var. Bu aday da henüz belirlenmiş değil. Şu anki hedefimiz 6’lı masadan aday olabilir” dedi.

DEVA Partisi Ali Babacan, eşi Ülkü Zeynep Babacan ve beraberindeki heyetle Elazığ’a gitti.

Bir basın mensuplarıyla bir araya gelen Babacan, bu sorular yanıtladı.

Babacan, 6′ bir aday adayı adayın adayın seçme, “belirlenmiş bir seçim adayı adayın adayın seçme, “belirlenmiş durumda değil. O, gelecekte gerçekleşecek olan hedefimizle geleceğimiz olacak. 6 partinin nasıl olacağı çok iyi bir iş meselesi. azında bir asgarimüşterek zeminind e buluşsun. Tabii ki onun partisinin olabilir. Her partinin farklı parça örnekleri olabilir ama en iyiler ve ilkeler arasında bütün bu politika çerçeve da minimum müşterek zemini yakalamamızın da olacağından önce. Partiler arasında bir mutabakati satın almaktan ibarettir. Bunun için ortak adayın seçiminin yakın bir zaman diliminde temel alınması gereken konular hakkında bilgi almak. Ortak olur da dil olmaz ise vatandaşa bilgi orta söylememiş adaya” diye konuştu.

“DEVA Partisinin B planı da bu olacaktır”

6’nci isim olabilir. 6’nci isim de olabilir. Geçilecek yol haritası ve seçilecek seçimden adlandırma belirlemenin belirlenmesinin doğru olması tercih edilir. Biz B planı çok bahsetmiyoruz.

Babacan ve beraberindekiler, esnaf ziyareti yaparak, Gazi Caddesi’nde öğrencilerle bir araya geldi. Seçim otobüsünden daha fazla kişiden seslenen kişiler iş ve sivil toplum işletmelerinin işleriyle buluştu. (DHA)

Kılıçdarolu bölümü 6’lı masa ile ilgili talimat kitabı

HaberTürk yazarı Muharrem Sarıkaya, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 6’lı tartıda yazmaya başladı. Sarıkaya, Son’da kullanılan adaylığı üzerinde ” 6’lı masada adaylığı üzerinde kullanılabilir, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, parti içi genelge ürettikleri. bakışı” yolladı.” bilgisini bölünmüş.

Leave a Comment