81 il için tek tek müjde verildi! Benzin, LPG’ye müdahale: rekor indirimli ay motor için geldi

81 il için tek tek müjde verildi! Benzin, LPG’ye müdahale: rekor indirimli ay motor için geldi – Türkiye’de artan akaryakıt fiyatları, devlet bankaları tarafından yeni kampanyalar duyurulmaya devam ediyor. Buna göre pompada fiyatısi yükselecek. Devlet bankaları, zor durumdaki Bankkart’ı olan vatandaşlar için özel fırsatları duyurmaya çalışıyor. Buna göre göre gelen bir karyakıtta ve otogaz fiyatlarında düşmekteyken yaşanacak.

Ziraat Bankası tarafından satın alınan para yardımı için harcanan yardımların tamamlayıcısı yapılırken kampanyaya katılan 75 TL ek ödeme yapılır. Buna göre ise puanlar için 5 Ekim tarihi verildi. O tarihe kadar sürecek olan kişiler için tutardan toplamda 75 TL indirim gerçekleştirileceği bildirildi.

AY SONU KAMPANYA SONA ERECEK

Ziraat Bankası tarafından gelen duyuruda kampanya için tarafından ilk duyurular yapıldı. Banka tarafından gelen satışda Bankkart ile ilgili olan tüm akarkıt seçeneklerinde Bankkart üzerinden POS üzerinden farklı gün ve tek çekim yapacakları 250 TL ve farklı akaryakıt ve otogaz harcamaları için uygun fiyatlar üzerinden 75 TL indirim üzerinden yapılacak. Kampanya için de son tarihin Eylül ayı olduğu anlatılmıştır.

ZİRAAT BANKASI AKARYAKIT KAMPANYASI

81 il için tek tek müjde verildi! Benzin, LPG'ye müdahale: rekor indirimli ay motor için geldi

Ziraat Bankası resmi internet güvenilir bilgilerde 75 TL Bankakart Lira için hedefiniz için ulaşmanız gerekir. İşte Ziraat Bankası akaryakıt Bankası tüm haberlere Kamu Gündemi adresinde yer alıyor.

 • Kampanya müşteri kampanyadadır ve bir müşteri en fazla 75 TL Bankkart Lira kazanabilir.
 • İşlemlerin Bankkart anlaşmalı üye işlerinde ve Bankkart POS’undan yapılması gerekmektedir.
 • Bir işyerinde aynı gün içinde sadece ilk uygulama kapsamında olacaktır.
 • Bankkart, Bankkart Genç Bankkart Business Başak ticari kredi kartları hem de banka kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Bankkart Ücretsiz kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya yalnızca asıl kart sahibi müşterisi tarafından.
 • Ek kartlar harcamalar için geçerli olan kart harcamalarına yapılacaklar.
 • Kazanılan Bankkart Lirası 5 Ekim 2022 yüklenecektir.
 • Bankkart Lira yapılan tasarımlar, iptal/iade işlemleri ve Bankkart ücretsiz ile yapılan tasarımlar dahil değildir.
 • Kampanya dönemindeki çocuklara iade/iptal durumda Bankkart Lirası geri ödenecek. Bankkart Kumbara’sında yeterli Bankkart Lira durumunda kalan tutarı borç olarak teslim edilecek. hesap olarak verilecek.
 • TC Ziraat Bankası A.Ş. kampanya değiştirme ve kampanyayı durdurmaya sahip.

Ziraat Bankası kampında kalmakta.

Leave a Comment