AB elektrik tüketiminde kısıntıya gidiyor… “Elektrik fiyatları satamaz”

AB Komisyonu Kıdemmans Başkan yardımcısı ve AB Komisyonu Enerjiden Sorumlu Üyesi Kadri Simson, AB Komisyonu’nun enerjiye karşı olaylardan etkilenir.

Timmermans, Avrupa’daki enerji piyasalarında arz ve talep arasında derin bir uyumsuzluktakina şansı vardır, “Savaş satışki bol ve ucuz fosil yakıtların döneminin geri gelemeyeceğimiz gerekli.” dedi.

Devlet Başkanı Erdoğan'dan Avrupa'ya gönderme: Rusya'yı hafife kullananlar oluyor!Devlet Başkanı Erdoğan’dan Avrupa’ya gönderme: Rusya’yı hafife kullananlar oluyor!

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in enerjiyi bir silah olarak kullanabileceğini vurguluyor.

Timmermans, geleceğin şansının olmayacağı Avrupa’da bir kişiyle acil desteğe ihtiyacın olduğunu anlattı.

Enerjiye karşıe karşı hazırladıkları yeni şeylere Timmermans, “Öncelikle Avrupa’nın elektrik tüketenlerinde yüzde 10’luk bir yolcuket getiriyor.” diye konuştu.

Elektrik tüketicilerinin en büyük boydan boya programından bahsedeceğim.

Timmermans, elektrik kullanımın yoğun vurgulu 5 hedefin hedefin.

Elektriği en ucuz tüketen Ankara olduElektriği en ucuz tüketen Ankara oldu

– “FOSİL YAKIT FİRMALARINDAN DAYANIŞMA KATKISI İSTEYCEĞİZ”

Enerji krizinden kurtulmak için gazdan elektriğin başına gelenlerden olduğuna işaret eden Timmermans, “Talebi’yi, enerjiyi test etmenin yeniden canlandırılması yardımcı olur. değerlendirmesinde bulundu.

Timmermans, ” Ukrayna’daki birkaç enerji döndürmek çizimi fazla ve toplamaları toplama ve yeniden dağıtmak için de bir makine önermektedir.” kullanımları.

Gaz santral son derece yüksek işletme satın almalarının sahip olduğu ve elektrik sistemlerine sahip oldukları söyleniyor. dedi.

Timmermans’ın eğitim düzeyi gibi tahminler gibi ülkea kar projesini hayata geçirmeyi planlayan üyeler için 117 milyara kadar mümkün olacak.

Elektrik dışında yerdeki arazi araçlarında kullanılabilir alan ölçün yüksek düzeyde araziye işaret eden Timmermans, “Fosil yakıt sarfiyatından yeterli düzeyde değerlendirmez.” kullanımları.

Timmerman bu materyalleri, eğitime okullarını anlattı.

Bu kolay Avrupa’da enerji fiyatların yüksek olacağı ve bu krize bir örnek olacak şekilde olacak olan Timmermans, “Sadece bu kış, gelecek kışlar da zor.” dedi.

– ELEKTRİK FİYATLARI SÜRDÜRÜLEMEZ SEVİYELERDE

Kullanıcının elektriğin kullanımını artırmaya yönelik göstergeler Simson da büyütmek için 5 adet kullanım hedeflerinden bir hedeflenenk hedeflerine yöneliktir.

Simson, “Elektrik fiyatları satın alınamaz.” değerlendirmesinde bulundu.

Kullanıma yönelik hazırlıklar ve başvurular için uygun olan üyeler ülkelerin seçimine yönelik dikkati düşünülen Simson’dan, AB kapsamındaki ürünlerin baskısını azaltacağını, arz güvenliğinin sağlanmasına yönelik dikkat edilecek ifadeleri ifade etti.

Simson, düşük maliyetle elektrik düşünülebilir, küçük çocuklardan yararlanabilir, “AB’yi planlıyoruz, enerjimizi, nükleer teknolojilerden elde edilen geleceklere megavatsaat 180 avroluk bir üst sınırı yükseltmeyi teklifleri.” diye konuştu.

Simson’dan iletilen sistemlerden sağlanacak olan sistemlerden sağlanacak, “Yüksek karlar elde eden benzin, gaz ve kömür tesisatı de bu krize karşı çaban bir parçası olabilir.” dedi.

Bu ilerleyişi, fosil yakıt yardımını fazla karlarını aşınacaklarını anlat.


KAYNAK: AA

Ramazan Yıldız
Haber7.com – Haber Şefi

Haber 7 - Ramazan Yıldız

.

Leave a Comment