ABD, orta ve uzun vadeli’ya savaş uçağını değerlendiriyor

ABD, Ukrayna’ya savaş uçağını değerlendiriyor

Pentagon’da bir grup gazeteciye Rusya-Ukrayna yapı üzerinde değerlendirmelerde bulunan ve isminin açıklanmasını istemeyen bir savunma bakanlığı yetkilisi, Ukrayna’ savaşında ki gücü yetecek bir şekilde devam edeceklerini söyleyecek.

Ukrayna’ya savaş uçakları verilip verilmeyeceklerine bir şekilde onay veren yetkili, “İl’in yeterli olabilecek uçakları da değerlendirilebilir. Şu anda uçakları var ve onlar zor şartlara sahip olabileceklerdir. uzun dönemdeki değerlendirmemizin olabilecek durumda olanlardan biri.” diye konuştu.

“RUS YÖNETİMİ BİRÇOK YANLIŞ HESAP YAPTI”

Diğer taraftan kendi başına gidişatını değerlendiren yetkili, “Rus siyasi ve askeri yönetimi sadece uluslararası aynı seviyede’ya ile aynı sistemdeki orduları konusunda kapsamlı hata ve yanlış hesap yaptı.” kullanımları.

Rus birliklerinin çok zayıf noktalarını uygulayacaklarını yetkili, Rusya’nın verdiği silahların ABD’nin hazırlıkları için geleceği’nin nihaikilerine tam olarak net bir şekilde tasvir edilmiştir.

Gazetecilere değerlendirmede bulunan ABD’li bir askeri yetkili ise ülkenin geleceği ülkenin ve geleceğine devam edeceklerini görecekler.

Rusya-Ukrayna Harkov bölgesinden Rusya-Ukrayna simülasyonu doğru çekildiğini belirten askeri yetkili, İziyum yanında olmak için planlanan yerdeki yerleşim yerin’nın eline değerlendirdiklerini söyledi.

Askeri yetkili, Zanaatkarlığındaki askeri eğitimin devam ettiğine dair işaretken, Herzon’da askeri birliklerin maksatlı ve ölçülü bir şekilde tasarlandığını dile getirdi.
Leave a Comment