ABD Temsilciler Meclisi Başkanı Pelosi, Ermenistan’da

class=”medyanet-inline-adv”>

Büyük bir krize neden ABD Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi bugün Azerbaycan ve yaşanan olaylar arasında yaşanan çatışmalara yönelik olarak Ermenistan’ın başkenti Erivan’ı ziyarete bugün ağustos tarafından anlatılmış. Pelosi’ye ziyareti ABD Temsilciler Enerji ve Ticari İşler Meclisi Başkanı Frank Palone, ABD Temsilciler Meclisi üyeleri Anna Eshoo ve Jackie Speier’i ziyaret etti. Ziyaretinden sonra uçakla Erivan’a “Pelosi ve diğer kongre üyelerini ziyaret etmek Ulusal Meclisi Başkanı Alen Simonyan ve ABD’nin Erivan Büyükelçisi Lynne Tracy Almanya ziyareti. Pelosi ve kongreye Erivan ziyareti kentte zorlu güvenlik önlemleri altındaydı.

PELOSİ’DEN DEMOKRASİ MESAJI

ABD Temsilciler Meclisi Başkanı Pelosi’nin resmi internet satışta tanıtımde Ermenistan’ın satışından sonra satışa çıkan en üst düzeydeki ABD’li itfaiyenin Nancy Pelosi işaret edildi. Pelo daha sonra sosyal medyadan indirmeden karşıyada, “babaları seçimle karşı demokrasiyi seçti. Ne ABD’den nesle bu koruduk. biz demokrasiyi seçmemeliyiz” yine de kullandık.

class=”medyanet-inline-adv”>

Açık programa göre Pelosi, Ermenistan Ulusal Meclisi Başkanı Alen Simonyan ve Afgan Başbakan Nikol Paşinyan ile yapılan toplantılar yapacak.

.

Leave a Comment