ABD’den Rusya ve Çin’e ‘nükleer çatışma’ uyarısı: Çatışma olası, hazırlanmalıyız!

ABD Stratejik Komutanlığı Komutanlığı Amiral Charles Richard, “Amerika Saldırı Altında – Anavatanı Savunmak” konulu bir panelde değerlendirmelerde bulundu.

Charles Richard, “nükleer bir güçle olası bir kazayla çarpışma” üzerinde başarılarını söyledi.

Richard, “30 yılı aşkın bir süredir şansımız yok. dedi.

Amiral Richard, ABD Savunma Bakanlığı’nın (Pentagon) “Onun planlayıcılığının stratejik caydırıcılığının ve geleceğine yaratığına dayandığını” belirtti.

Richard, ancak bununla ilgili olarak karşılanmadığı durumda, “Pentagon veya ortak kuvvette başka hiçbir şey tasarlandığı gibi çalışacağını” dile getirdi.

‘ABD, UZUN SÜREDİR BÖYLE BİR DÜŞMANLA KARŞILAŞMADI’

Charles Richard, “Rusya ve Çin, dünyanın herhangi bir yerinde, herhangi bir araçla değişenler. ABD, uzun boylu böyle bir düşmanla karşılaşmadı” dedi.

Richard, artı ABD Stratejik Komutanlığı‘nın “savaşa bölgesini almak zorunda kalmasın” de, “daha yavaş, vergilendirilenlerin artık işe yaramadığını” da sözlerine ekledi.

Richard, “Komutanlar, vatanı savunurken karada, denizde, küçük, uzayda ve siber alanda tüm dünyadaki düşmana karşı hızlı hareket etmek zorunda kalacaklar” diye konuştu.

amiral Richard, “Çin’den gelenn konaklama devam” de, “Buna çok iyi bir stratejiyi uygulamamız gerekiyor” kullanımları.

Richard ayrıca, “Rusya’dan saldırıya uğramamızla birlikte gösteriye devam etmek için geleceğimiz yerde biteceğimize” dedi.

.

Leave a Comment