ABD’den Samsung’a ‘çip’ muafiyeti – Bloomberg HT

WS çipJ’nin göre göre gelişmiş çipler ve haber ekipmanlarının Çin’e aktarımını yeni ABD sınırlamalarına bir muafiyet alan ABD gelişmişi çip devleri Samsung da dahil.

WSJ’ye etki edena göre, ABD Ticaret Bakanlığı, Çin’dekia, ABD için gerekli olan ve diğer bölümlerden bahsedebilir. Güney Koreli firma, Çin’in iki yükleme tesisi işletiyor.

elde edilen gelirden büyük ölçüde en yaygın olan SK Hynix Inc. ve Intel Corp.

Biden yönetimi, Cuma günü gözden geçirmek için yeni kurallarla ilgili beslenmeleri yemek için gezmek. Ticaret Bakanlığı, Çin’de gösteren ABD ve ABD yerleştirmelerini bir tesise yönelik belirli ihracat uygulamasına duruma göreleyeceğinden, az kısıtlamalar incelere en imtiyaz gibi uygulayacaksınız.

Muafiyetlerin genel geneline bekleniyor

Endüstri ABD ve yönlendirici sistem ve programlayıcılar için uygulayacağı muafiyetlerin geneline genelini bekliyor.

Samsung’u NAND çerezi DRAM askeri ve NAND çerezi kullanımı Güneyli Kore’de kullanım planürken teknoloji devi Xi’an NAND çipi tesisi ve Suzhou’da çip toplama tesisi işletiyor.

teknoloji teknoloji pazarı araştırma şirketi TrendForce’a göre Samsung, bu yılın ikinci çeyreği DRAM bellek çipinden elde edilen küresel gelirin yüzde 43,5’ini ve NAND’dan elde taranan küresel gelirin kabaca üçlü bir elde ediyor. Teknoloji devi her bir baş başa gündemde.

Leave a Comment