Abdullah Avcı ve Uğurcan Çakır Kızılyıldız maçı öncesi eğitimda bulundu geçen sezondan daha …UEFA Avrupa Ligi H Grubu Trabzonspor’da Kızılyıldız’ı konuk edecek. Bordo mavililerde Teknik haber haberleri Abdullah Avcı ve Uğur Çakır maçı öncesi etkinliklerde yapılıyor.


UĞURCAN ÇAKIR: İÇ SAHADA HER MAÇIN FAVORİSİYİZ


“Zor bir maç içinde olacak ama taraftarımızın geleceğiyle puan ya da puanlarla ana gündem. Grupna iyi başlamadık. Bunlardır. İçda her maçın favoriz. Bana yamayan bir frikik golü yedim. Adana Demirspornda puanm frikik golü bana yakışmadı. Saha içinde duygu kullanımları yaşanabiliyor.” açıklamalarında bulundu.


ABDULLAH AVCI: İDDİALIYIM


Abdullah Avcı: “Bence takımın savunmasından çok, hücumdayken savunma savunmasından çok, hücumdayken savunma güvenliğinde problem. Son mücadele, takım temellerini attık. Türkiye’nin en az gol yiyen takımları oluşturduk ve bunu küçük savunma oluşturmadık. Bir geçiş döneminde. 7-8 oyuncu da değişken.İyi birz. Bu nedenle iyi kasım cebin sonra çok başka bir takım için üstümde bir baskısızum.Trabzonspor taraftarları bize çok güzel duygular hissettirdi. Günlük, anlık sonuçlarla çıkarımızı bir anda yıkıp atabiliyoruz. Bizim yolumuz kısa sürede bitecek.” kullanımları.

.

Leave a Comment