‘ açık olarak bahsetmek sözler söyledim’

Zafer Genel Partisi Başkanımit Özdağ, Twitter’dan söz ediliyor. Özdağ ayrıca, Soylu’nun uygun fiyata alınabileceği ifade edildi.

Özdağ’ın şu şekildeydi:

“Süleyman Soylu biraz önce telefonda benim sana iftira at mesajı atmam üzerine senin başlatmadığın bir küfürleşme yaşandı. Karşıma çıkacağını söyledin. hadi bakalım. Yeri ve tarih sen belirle. En son benm zaman kaçmıştı. Hadi görelim yüreğini korkak iftiracı.”

SOYLU’DAN AÇIKLAMA

Van’da gazetecilerin sorularını yanıtlayan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Özdağ’ın ‘küfür’ iddiaları hakkında “Eğer meydandaysan muhtemelen ki kaza karşı karşıya kalır. Bizimle bizim olanlarla, başka yalanla, iftirayla, taciz ve tehditle karşı karşıya karşıya kalabiliriz. Bizim ağzımıza doğru da değil. durumundayız” dedi.

“KAMUOYUNDA AÇIK OLARAK SÖYLEDİĞİM SÖZLERİ SÖYLEDİM”

Soylu şöyle devam etti:

“Velev ki böyle bir şey işişpam, ne kadar yanlış olsanız, özür dilerim ben. Ama böyle bir şey söz konusu değil.

İsimsiz, göndermeniz telefonlar geliyordur size. Geçen Mardin’e giderken bir mesaj geldi, mesajda tehdit var, taciz ve iftira var. Telefon, kimsiniz dedim, kendin gel. Bu mesajlardan ayıp değil mi ya… Sonra konuşmadan sonra, ben de televizyonlarda, kamuoyunda açık olarak söylemem söylendi, başka bir söz söylemedim, kapalım.”

DAHA ÖNCE DE TANSİYON YÜKSELMİŞTİ

Mayıs ayı iç hava bakanı Süleyman Soylu’nun geleceği hakkında, Zafer Genel Başkanı Ümit Özdağ hakkında “operasyon çocuğu” sözlerinden Özdağ, içişlerinin gidecek.

Alana yakınlaşmakta olan Özdağ’dan sonra burada.

Leave a Comment