Acun Ilıcalı’nın takımı Hull City’de rotası! Fatih Terim mi Şenol Güneş mi derken…

İngiltere Şampiyonası’te Acun Ilıcalı’nın Hull City’de Şota Arveladze ile yolların ayırmalarının ardından yeni teknik direktör seçimine özen gösterildi.

Takımın geçici olarak Andy Dawson’a referanslı Acun Ilıca yeni teknik direktör ile ilgili de söylediğini söylemişti:

“Champship’te önceden 6-7 teknik direktör. Bu belki 24 saat çalışmamız gerekli seçimi yapmak için. Bu güzel seçim çok fazla yatırım yapmak. Taraftarı eğlendirmek istiyorum. 0 -0’lık bir yarışmansa, 3-2 kaybetmeyi tercih ederim.”

YORKSHIRE POST’TAN SERGEN YALÇIN İDDİASI

Yorkshire PostasıHull City’nin teknik direktörlüğü için iki aday olduğunu, ilkinin Sergen Yalçın, diğerinin ise Carlos Corberan olduğunu yazdı.

Acun Ilıcalı’nın Sergen Ilıcalı’nın en büyük engelin’ı yetiştiren Yn önünde en büyük teknik çizimden yönlendirilmiş hayali olduğu ifade edildi. Yalçın’ın ismi, Stefan Kuntz ile yolların ayrılma halinde bir Milli Takımın başına geçecek teknik direktörler arasında gösterilmişti.

Beşiktaş ile şampiyonluk Sergen Yalçın, sezona yapılan kötü temel ve Şampiyonlar Ligi’ndeki sonuçlardan görevlerinden ayrılmıştı.

CARLOS CORBERAN OLYMPIAKOS’TAN YENİ AYRILDI

Hull City’nin aralarındaki diğer aday Carlos ise 2020-2022 Huddersfield’ı çalıştırmış, play-off finali oynamıştı. Bu sezonda Yunan ekibi Olympiakos’un başlangıcına 39 başlamakta olan 18 Eylül’de takımdan ayrıldı.

FATİH TERİM Mİ ŞENOL GÜNEŞ Mİ DERKEN…

Hull City yakınlığıyla kentin yerel gazetesi’ye Gövde Günlük Posta, Şota belirleyicina büyük yerken yeni teknik direktör üzerine düşünülen isimlere yer yerleşimi. Gürcü çalıştırıcı ayrılığının olası olası adaylarını Hull Daily Mail, 6 teknik direktör için bir anket çalışması. Listede Sean Dyche başta olmak üzere Rob Edward, Javi Garcia ve Sabri Lamouchi yer Türkiye’den Fatih Terim ve Şenol Güneş isimlerinin kısaltılmışı.

Leave a Comment