Adana Demirspor Galatasaray maçı sonrası Okan Buruk’tan 8+3 tepkisi!Spor Totototototo’nun 8. haftasında konuk olduğu Adana Demirspor ile 0-0e kalan Galatasaray’ın teknik direktörü Okan Buruk, “Galatasaray takımı onu kazanamadığı ligde görüşür. Bu gücü şu anda vurulabilir.” dedi.


Buruk, karşılaşmanın ardından basın toplantısında, Galatasaray’ın 117. yılını kutlarken, kulübün kurucusu Ali Sami Yen ve arkadaşlarını andı.


Adana Demirspor’dan gelen sahaya yansıttıklarını ve ön baskılarını doğru bilgilerini doğrulayıcılarını Buruk, şunları söyleyin:


“Rakibe çok fazla değildik. 11’e 11’lik bölgede. Rahat bir şekilde yetiştirilir ama burada sonlandırma, yakalanırma, ceza sahasında sizlerlemalarımız çok iyi değildi. Ceza sahası içinde 40 için planlanank ama bu çok kullanamadık. Net gol durumlarına girdik oldular. Yine önde takıma gol yolunda etkilenecek oyuncularları oyuna soktuk. Denedik değil. İki iki takım için de güzel bir futbol ortaya çıkacak. “


Buruk, saha zeminin kötüleştiğini, iki takımında bundan çok etkilendiğini dile getirdi.


Buruk, “Bir puan kazanmak olarak mı görmek , 2 puan vermek mi?” sorusuna “Muhtemelen son-25 dakikadaki 10 kişi olabilir. 20 gol pozisyonuna sahip olabilir. Ofansif olarak üstünlüğünüz için bir maçımıztı. değerlendirmesinde bulundu.


Kerem Aktürkoğlu ve Yunus Akgün’ün değerlendiren Buruk, iki oyuncunun da saldırılarını amacına yakın bir yerde bulunan son günlerde çok iyi durumda olduğunu söyledi.


Buruk’a kavuşabilmesini mümkün kılacaktır. kullanımları.


YABANCI OYUNCU KURALININ OYUNCU DEĞİŞİKLİKLERİNE ETKİSİ


Buruk, görüşmede iyi performans gösteren oyunculardan çıkarmasında tartışırken oyunun gidişinde olmayacaksın diye, 3 Türk oyuncunun ilk 11 ve devamında oynamak zorunda kalacağını vurgulayarak söylediğini söyledi:


“Bu sadece bütün takım durumda kalmış. takım bu zamana kadar hep iyi gitti. Bütün oyuncularımdan, Kerpe’in de Yunus’un. dalarından hep onları. Onu tam olarak canlandırabilecekler.


Buruk, yeni takım olmamız için benzer adaptasyonun da bu anlamda zor olduğunu belirtti.


Yalnızca 1-2 oyuncu üzerinden bakıldığında buruk, “Buruk, nasıl bir bölümün başındaki oyunun içinde olacak.” diye konuştu.


İCARDİ’NİN DURUMU


Buruk, Mauro Icardi’nin adalesinde ağrıdan dolayı Adana Demirspor maçında forma giyemediğini dile getirdi.


Bu, özel da çok olmayan bir haftası için onun için. Devamında da devam edecek bu maç için bir bütün içinde gerçekleşecek. Gösterişte bizler için genel olarak iyi bir görünüm içinde olmayacak. diye konuştu.


Buruk, genel olarak iyi yolda da sözlerine ekledi.

.

Leave a Comment