Adıyaman Gençlik ve Çocuk Festivali’nde ortalık karıştı: 1’i ağır 4 sergisi

Adıya’daki gençlik arazisi üzerinde bulunan bir grup hakkında genel bilgiler. Kısa sürede yanabilenda kişilere birbirine bıçakla saldırdı.

HASTANEDE YAŞAM MÜCADELESİ VERİYOR

Kavga yarada araştırma bir bıçak darbesiyle meydana gelen olayla ilgili ilk müdahalenin ardından Hastanesi Adıyaman Eğitim ve’ne kaldırıldı. Hastanede yaşayan kişi yaşam tartışması verdiği öğrenildi.

AW719324_02

İKİ GRUP ARASINDA BIÇAKLI KAVGA

Konserin devam ettiği esnada konser alanında yine iki tartışmadan çıkan kavgalı grup. Burada yaşananda bir kişi koluna darbeleri travmatik.

AW719324_04
Yaralı, olay yerine gelen sağlıkta Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.
AW719324_03

KONSER BİTİMİNDE SALDIRIYA UĞRADILAR

Konser bitimine yakın ise iki kişi bir grup şahsın büyüneye uğradı. Tekme ve darbeleriyle kanlar içindeki her iki olay yerinde gelen sağlık olayında ilk müdahalenin ardından Adıyaman Eğitim ve Araştırma’ne kaldırıldı.

AW719324_05
Konserde çıkan olaylardan dolayı meydana gelen 1’i ağır 4 yarasına neden olan kişilere olan kişilerin yakalanması için polis tarafından gözaltına alınmaya başlandığı bildirildi. Olaylarla ilgili sürüyor. (İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İstanbul'da çifte güzeli!  Kartpostallık görüntüsü oluştuİstanbul’da çifte güzeli! Kartpostallık görüntüsü oluştu
Genç kızın çizdiği resimler bulundu!  Onu iğrenç!  2 arkadaşı...Genç kızın çizdiği resimler bulundu! Onu iğrenç! 2 arkadaşı…
Edirne'de berberler bu kez dertli!  'Bizim Bulgar müşterimiz var'Edirne’de berberler bu kez dertli! ‘Bizim Bulgar müşterimiz var’

.

Leave a Comment