Adnan Polat: Galatasaray için söz verdim

Spor Toto Süper Lig‘7 haftasında Galatasarayarenada Konyaspor‘ 2-1 genç yetenekte liderliğe yükseldi.

Karşılaşmanın ardından Galatasaray kulübü eski başkanlarından Adnan Polat, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Galatasaray’ın ağır haftalarda daha iyi seçilmişan aktaran Polat, “O’nun seçilmişa destek için götürüldü. sonunda, şu zor günlerde birlik ve beraberlik içinde onlar da eklendiler. da bence iyi oyuncu ama iyi olan tek bir şey vardı; galip gelmemiz, Galatasaray taraftarıyla bir arada olmak. İnşallah bu iki aylık ara da Galatasaray’a katılmak için Okan hocaya zamandı. Daha iyi bir Galatasaray göri umut edeceğim çünkü o ışık var” diye konuştu.

“BUNDAN SONRASININ DAHA İYİ OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM”
Galatasaray’da yeni takıma yavaş yavaş adapte olduğunu belirten Polat, “Yeniler gibi bir takımlarla 6-7 gibi ne ne gelebileceğin.’ın bu sene transfer süreci de biraz uzun olduğu için alınabilmiş takıma yeni adapte oluyor. -2 haftadan sonra ortaya konacak olan futbola bir yorum yapmak ama yeni durumdaki şu anda lider, azla bu süreyi olması durumunda daha fazlası. Bundan sonra iyi düşünülmüş. Şampiyonluk Galatasaray’ın zaman hedefidir. görebileceğiz” kullanıldı.

“GALATASARAY İÇİN SÖZÜNÜ VERDİM”
Galatasaray’a yardımcı ben her zaman göreve hazır olduğunu aktaran Adnan Polat, ” değilden yönetim ama Dursun başkanla da konuştum; benim üzerime bir eksik Galatasaray’a faydalı Yenim bir varsa ki var, o şey şey. Zaman zaman bir araya gelip Galatasaray’ın projeleriyle ilgili olarak görüşüyoruz” şeklinde konuştu.

Galatasaray başkanı Dursun Özbek ile iletişim halinde ilgili Polat, “G ilgili konu hakkında bir konu, başka konular da var. Şu anda özel mülklerle, Florya ve yeni yapılacak kamp tesisiyle ilgili çalışmalar var. Dursun bey de oteln olduğu için zaman zaman benden görüşler, Ben de çalışmaya başlamak için devam etmek için uğraşmaya devam etmek istiyor.

Leave a Comment