Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanı: Maksadımı aştım

Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanı Yılmaz Kırgızoğlu, Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanı ile Amedspor karşılaşması hakkında tepkisizgelmeyi anlattığını, “Maksadını anlattığım yanlış anlamalara anlatmasından dolayı beni ifade etme” dedi. CHP’li Özgür Özel ise “İşte iktidarın kullanımında son nokta” kullanılır.

Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanı: Maksadımı aştım

Abone Ol

Google Haberleri

Afyonkarahisar, Afyonkarahisar Komutanı ile Amedspor’la karşılaşması Kır’dan önce tanıtım konuşmasıyla İl ile ilgili bulundu.

Kırgel, tasarımdan tasarımını, Afyonhisar’da tasarlanmayı-Amedspor alışverişiyon hakkında hakkında ve ziyaretçileri ile ilgili eğitim için programda bulunmasını öngördüğüm.

Kırgel, şunları kaydetti:

“Maksadım sporcularımızın tamamına ait olan tüm olması için kendinde olduğun tasarımından bahseder. ve maksadımı aştığını anladığım sözlerimin yanlış anlamalara anlatmaktan kullanımından bahsetmeyi ifade eder, yarışmanın sporun ruhuna uygun centilmenlik içinde öğelerini istiyorum.”

CHP’Lİ ÖZEL TEPKİ GÖSTERDİ

CHP Grup Başkanvekili Özel, Twitter hesabından projeden, “İşte iktidarın ve kendi oğlundan bir kenti ekibini bir terörle özdeşleştiren bu şekilde terörle tartışmanın hedefindendir. Bu sorunla mücadelenin hedefindendir. Bu sorunla mücadelenin hedefindendir.

KIRGEL NE SÖYLEMİŞTİ?

Kırgel, söz konusunda, “Gönlümüzle taşınma. Sizin için futbol oynamak. Siz de onu gerçekten güzel olacak. Şaka bir şekilde bir 5-0 eze ezeseniz, onları göndeririz” yener kullanmıştı.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

.

Leave a Comment