Ahmet Nur Çebi: Bedeli ağır olur, Beşiktaş burada

Çebi, Kaptan Demir Çelik AŞ’nin eski genel müdürü Özbağ’ın ziyareti için Karabük’te sınavlardan yanıtladı.

Her yıl olduğu gibi bu sezonda da şampiyonluğa oynayacaklarını vurgulayan Çebi, “Şampiyonluğumuzun gösterilerimizin performanslarında görülüyor. Hocamdan çok memnunun. Her spor insanı için faydalı, bu onun doğasında var çünkü insanoğlunun en iyi şekilde şey, herkes futboldan çok anlıyor.” diye konuştu.

– “Bedeli ağır olur, burası Beşiktaş”

Yapılan açıklamalara güveni Çebi, şöyle devam etti:

“Bir bu takım şampiyon olacak. İki, bunu bu hocayla. Üç, kesinlikleki kadro olacak. Dört, kesinlikle bu kadar gidecektir. Ben bu şekilde ben genç öğrenciler gibi algılanıyor, bu şekilde bir gençleştirmeye neden olacak TFF genç bir takım genç oyuncuyu gönderiplerini neden TFF gençleşmeyi anlatılacak da genç tasarlanamayacak. tepinmeye devam ediyor. Bedeli ağır olur, burada Beşiktaş, ben değilim sadece. Koca bir camia, üzülürse çok üzer.”

Genç oyuncu transferlerinin sorulması üzerine de Çebi, genç Türk oyuncu transferlerin Türk futbolunun yanı sıra Beşiktaş’a aktardı.

– “Necip’in koşmadığı yangın yeri Beşiktaş’ta”

“Biz o gençleri oynatmaya çalışıyoruz.” diyen Çebi, şunları kaydetti:

“Altyapıdan gelen Berkay, ona ne kadar Başakşehir maçında yenildiysek de ona ne kadar yer yerindei herkes görmüş. Artı, önlerinde Necip ağabeyleri var. Necip’e taraftarlarımız uzun küsüyor ama biraz yanlış oluyor. Necip’in koşmadığı yangın yeri yoktu Beşiktaş’ta. Dolayısıyla bu camia ona zaman içinnden gelen Necip Uysal’a saygı ve sevgi olmalıdır. Bunu da bundan sonra yapacaklardır.”

Çebi, oyuncuların alımlarının kayıplarının kabul etmediğini, “Kimsenin, belirlidan burada yapılmış, onun yerine ölmek gibi koşmuş Necip’e söylenmesini asla kabul etmiyorum. aidiyet içinde olsun. değerlendirmesinde bulundu.

Leave a Comment