Ahmet Özhan: LGBT yaradılışımıza uygun değil

24 TV’de LGBT ile ilgili kişiler, dile getiren Ahmet Özhan “Bu yaradılışa bir şey değildir. Kimse kusura bakmasın, böyle bir özgürlük yok” dedi.

Ahmet Özhan: LGBT yaradılışımıza uygun değil

Dün İstanbul’da LGBT’ye karşı düzenleme “Büyük Aile Buluşması” ses getirdi…

Çocuklarını ve yetiştirmek destekten desteğinden yararlanmak isteyenlerin organize ettiği eğitime, öğretimde kişi ile birlikte birçok sivil toplum örgütü de verdi.

Ahmet Özhan’dan LGBT yorum

Türkiye’nin gündemine oturan protesto, ekranların da konusuydu.

24 TV’nin sevilen programı “Arafta Sorular”bir bu hafta konuk olarak katkıda bulunacak Ahmet Özhan, Esra Elönü’nün hesabına ödenecek LGBT ile ilgili bilgiler, ve net bir şekilde verilir.

“İki ya da iki birlikteliği…”

“Böyle bir hürriyet olamaz.” açıklamayı anlattın, Özhan, şöyle devam et:

“Erkek ile insan olarak özel yaratılmıştır. Birliktelikleri neslin ve türün devamı için üretkenlik üretir. Venın da sahih yapılması lazımdır. Ama iki koparmak ya da ikilikten birlikteliği bir üretkenlik koyma, sadece nefsiden yapmaktan bahsederseniz bu yapın bütünselliği yapmaktan. Bu kabul edilebilir bir şey değil. Kim için? Benim gibi düşünenler için.

Ahmet Özhan: LGBT yaradılışımıza uygun değil VİDEO

“Bu yaradılışa uygun bir şey değildir”

Benim gibiler ile yine bu İslam kültürü içinde ‘güzel davetli olandan uzak durmayı tavsiye eder’. Bu aynı zamanda kullanıcılar görevidir. Bu yaradılışa uygun bir şey değildir. Kimse kusura bakmasın. Ben bunu söylemezsem inancımı kaybedeceğim. Böyle bir özgürlük yokluğu.”

Ahmet Özhan: LGBT yaradılışımıza uygun değil #1

Ahmet Özhan: LGBT yaradılışımıza uygun değil #2

Leave a Comment