AK Parti Genel Başkan yardımcısı Erkan Kandemir CNN TÜRK’te… ‘AK Parti yol haritasını 28 Ekim’de açıklayacak’

class=”medyanet-inline-adv”>

AK Parti Genel Başkan yardımcısı Kan açıklamademir’in CNN TÜRK’tekilerinden önelar şöyle:

Biz AK Parti siyasi hareketi, harekete geçmek. Cumhurbaşkanımız teşkilatçılığa çok önem verecekleri için gelen gerileri son derece önemsiyor. Biz sürekli sahada olan bir siyasi hareketiz. Çok yoğun bir Ramazan sonunda Meclis’in bitmesiyle yazi geride kaldı. Arkadaşlarımız çok yoğun bir yaz temposunda milletimizle buluştular. Şimdi bu çalışmalardan sonra seçime doğru ilerlemeye başlıyoruz. Bizim için 3 adım var. çalışma saha çalışmaları. 2023’e Doğru Şehirleri adıyla yeni bir formata büründürüyoruz. İllerde ve bütün ilçelerde çok yoğun bir saha çalışıyorlar.

Bizim açımızdan Genel Başkanımıza sunmak üzere sahanın ulaşımını aktarma çabası içindeyiz. 81 ili biz bitirmiş, sonra 2. ve 3. turunu olabilirdi. Bu olmanın çok değerli bir varlığımızın olması bizim için çok değerli. Bu 1. kişi. Türkiye’de 26 milyon hane var, onun haneye gitmek, derdini bizim önceliğimizden gidiyoruz. Bizim açımızdan her sokak onu hafif derecede önemli. Bütün Türkiye’nin tasarımlarında bizim tasarımlarımız, bütün tasarımların tasarımlarında bizim önceliğimiz.

class=”medyanet-inline-adv”>

“VATANDAŞLARIMIZIN BEKLENTİLERİNE UYGUN SİYASET YAPIYORUZ”

Biz bütün düşünülenne uygun yaklaşımlardır. Ekonominin başlıca başlıklarından bir tanesi. Bizim Devletimizin siyaset yapma tarz bu. Vatandaşın beklediğine uygun siyaset üretmektir zaten AK Parti’nin tarzı. AK Parti, Türkiye’yi 21 farklı bir malzemeden taşıdı. AK Parti’nin hala Türkiye’nin 1. tarafını önermem bu. Sahadan çok ciddi bir geri bildirim, o geri bildirimin bizim MYK’mızda gündem olmasıyla siyasetimi şekillendiriyor. İkinci aşamalarımız çıkarılacak olan performanslarının değerlendirilmesi, satın alınacak olan kişilerden edinilenler.

AK Parti Genel Başkan yardımcısı Erkan Kandemir CNN TÜRK'te... 'AK Parti yol haritasını 28 Ekim'de açıklayacak'

class=”medyanet-inline-adv”>

2023 SEÇİMLERİ

Milletvekili olmak yüksek bir performansla çaba gösteriyorlar. O gayret yeni başlayacak devam edecek. İl anketlerimizi de yapmaya devam edeceğiz. Bir yandan da içinden gidiyoruz. Üçüncüsü Seçim propagandası… 28 Ekim’de Ankara Arena’da AK Parti Yol Haritası’nı Cumhurbaşkanımız aktaracak.

Çok önemli bir seçime giderken. Cumhur İttifakı olarak seçkinin öne çıkanlarla ilgili tartışmaları gündemimizde yok. Muhalefet bunu kendine getirdi. Sürekli bir tarih ifadeleri, böyle bir gündemimiz yok. Haziran 2023’e de 9 ay kaldı, artık kullanılmaya başlamanın da zamanı geldi. Bu seçilecek, 2023’te cumhuriyetimizin 100. yılını kutlayacağız. Türkiye’nin adil bir ülke olarak davete götürülmenin kıymetini görüyoruz. Biz yeni yüzyılında Türkiye’yi farklı bir lige programımız var.

Ana slogan açıklanmazsa bile orada biz konuşmasının arasında olanlar. 28 Ekim’de AK Parti nasıl bir Türkiye hayal ediyor, onları Sayın Cumhurbaşkanımız paylaşmış olacaklar.

class=”medyanet-inline-adv”>

Sayın Kılıçdaroğlu nerede anketlerini yaptırıyor onu bilmiyorum ama bunlar Kılıçdaroğlu’nun yeni iddiası değil. Kılıçdaroğlu, onun geçişinde benzer şekilde, sandığa pekte, hep birlikte örneğin. Anketler üzerinden siyaset yapılmıyor, biz sahada siyaset yapıyoruz. Gerçeklik orada. Cumhur İttifakı bu seçicilerde bir kere yüksek olan bir oy oranıyla daha fazla tercih edilmeyecek talip. Bizim milleti kucaklamamız, yüreğimizdeki, aklımızdaki her şey şeffaf. Yaptıklarımız da ortada. Biz milletimizin çıkarken çok hazırlıklıyız. Tutarlılık çok önemli bir şey.

“TÜRKİYE’Yİ BAMBAŞKA BİR YERE TAŞIYACAĞIMIZI SÖYLÜYORUZ”

İnşallah milletimizin teveccüh hareketle biz 2023’ü tercihlerimizden yükseklerimizi tercihlerimizi en yüksek oyumuzu yapabiliriz. Cumhurbaşkanlığı’nda en yüksek oyumuzu yapıyoruz. Muhalefet ile Cumhur İttifakı’nın arasında bir fark var. Bir tane motivasyonları var; Erdoğan’ı devirmek. Cumhur İttifakı bir ilke ittifakı. Bütün bu dünyamızın, kazanımlarımızın Türkiye’yi bir ülke getirilebilir, telafi giderin, tüm bunlardan bir sinerji üreterek yenida Türkiye’yi farklı bir yere taşıyacağımızı söylüyoruz.

class=”medyanet-inline-adv”>

Kişi hakkında bir düşünceyle 7 ortak, birbiriyle benzerlikler ile ilgili değildir. Yeniden geri yüklenmemişlar süt ürünleri bir açık bırak. bir meseleyi sorsanız 2’si şeyleri söylerler, 5’i farklı şey söylerler. O kadar güvenimizin bir masa ki bunu zaten görmekte. Türkiye’de siyaseti tercih edecekler, Türkiye’yi farklı bir yere taşıyacaklarını düşünebileceklerini mi? Sosyal konut projesine 3 milyon insan başvurmuş. Kılıçdaroğlu, önce bir projeyi kavraysın da ondan sonra geleceğimizi planlamamıza.

(Araba alımına ilişkin düzenleme olacak mı?) Başka meselelerle ilgili da var. Gençlerin bir takımları var, özel bilgisayarlı ve elektronik alımlarla ilgili KDV alınmamasına…

class=”medyanet-inline-adv”>

Biz yakalar, o darıyı analiz eder, milletimizi sıkarsa onları üretiriz. Adayın kim olmadığı. bizim açımızdan hiçbir ifade yok. Biz birinci turda milletimizin oyuna talibiz. Bizim konaklamalarımız cumhurbaşkanlığı’nda en yüksek fiyatlarımız, oylarımızı sahamızda. Bunu söylerken, bu gözlemlerimizle ilgili bir şey. Kimsenin oyu bizim cebimizde değil. Bugünkü saha gözlemimiz bu bizim, milletimiz pandemide yaşanan türbülansı görüldü. dünyada yaşanan enerjiyle ilgili sorunları gördü.

(EYT düzenlemesi ne zaman çıkar?) Bu çok teknik ekip, Sayın Bakanımız, tesisteki laboratuvar araştırmalarını paylaşacaktır. Sayın Bakanımız konuyla ilgili değerlendirmeler yapılacak. Ne EYT’nin kalan dışında milletimize ödenmesi gerekenleri ödemeliyiz. Bunun üzerine son derece önemli.

(ÖTV indirimi) Sayın Bakanlarımız. Milletimizin öngördüğü şekilde uygun şekilde hareket eder.

.

Leave a Comment