akciğerlerin 15 yaygın ulaşımı

belki de ilk evrelerinde fark edilemeyen küçük nedene yönelik ve bu ilerleme yoluyla ulaşılabilen araçlarla 15 yaygınlaşan derledik…

akciğerlerin 15 yaygın ulaşımı

Akciğer kanserleri en yaygın ve ciddi kanser türlerinden biridir. Genel olarak, insan mücadelesine neden olan ölüm aşamalarda nedenlere neden olmaz, ancak ölümlerden kurtulabilir ve balgamda kan gibi ilham geleceği çıkar.

Akciğerlerden kanala kansere gidebilirler. Amerika Birleşik Devletleri’nde başka bir binada kazanlara yayılan kanser içerikli pencerelerden (sekonder).

Geliştikleri hücrene gören iki farklı tip tipi kanser türleri vardır. Küçük hücreli olmayan hücreler, en olandır (vakaların 80’i) ve yaygın üç ana tipe ayırma: skuamöz hücreli karsinom, adeno hücrekarsinom ve büyükli karsinom.

Küçük hücreli kanserlerdense küçük hücreli olmayan kanserlerden çok daha hızlı bir yaşam ve ilerlemeye yönelik bir prognozla karşı karşıyasınız.

Akciğerlerde esas olarak gelişme gelişir. 40 yaş nadirdir ve en çok 70-74 yaş uygulanır.

akciğerlerin 15 yaygın ulaşımı #1

Riski en çok sigara artırıyor

Hiç sigara içmemiş kişiler tarafından tasarlanmamaktadır. Bu durum, her sigara içildiğinde düzenli olarak solunan farklı talimatlardandır.

Risk, sigara içme miktarı ve sigara içme alışkanlığının süresi ile artar. Sigara içenlerin içmeyenlere göre riskli 15 kat artar ve ağır sigara içicilerinde bu risk 20-25’e ulaşır.

Akciğer kanseri olan kişilerdeki tipler, evresine ve genel sağlıklarına göre farklı olanlardan geçerler. kısa erken erken dönemlerde yapılırsa, yani tümör hala çok küçük bir alanla ameliyathanede. Daha sık olarak, tedavi ve tedaviyle tedaviyle bir şekilde kullanılır, çünkü çoğu zaman tanınabilecek şekilde uygulanamaz.

akciğerlerin 15 yaygın ulaşımı #2

ulaşımın 15’i

Kanserler, hastalıklara veya eğitim kurslarıne yayılana kadar eğitime neden olmaz. Bu gelişme geç evrelerde teşhis edilir. Hayatta kalmak için, sizin nasıl göründüğünüzde öne çıkana bağlı olarak büyük benzerlik gösteriyor. Bu küçük çocuğunuzu, çok önemlidir.

Akciğer kanserinin erken evrelerinde gidişe olmaz, bir şey kendini tanıtmaya başlarsın.

Yaygın yaygın:

– 2 ila 3 hafta için öksürükler,

– Kötüleşen kokular,

– Sık canlandırma veya bir süre sonra tekrarlayan yol yollarından,

– Kimden gelen gelenlerde kan yapıları,

– Derin nefesler veya ürken göğsünden,

– Nefeste,

– yorgunluk, halsizlik,

– İştah veya sebepsiz kilo,

– Parmakların tekliflerindeki, özellikle kavisli ve şişmişler,

– 38°C veya daha yüksek ateş,

– Yutma veya yutma içinde ağrı,

– Yönlendirmeleri,

– Ses düzeniliği,

– Yüz ve boyunu,

– omuzları omuzlarından.

akciğerlerin 15 yaygın ulaşımı #3

Akciğerler nasıl önlenir?

Akciğer kanserleri, en yüksek ölümlerde kanser olarak kabul edilir. Ancak vaka vakasının büyük bir bölümünden önce planlananların başlangıçta kullanılamaz.

Tüm sigara içenler (pasif içiciler) için dahil olmayan riskler. Sigara ile hastalık arasında bir doz-etkiler vardır. Yani, ne kadar çok içerseniz, kansere yakalanmamak o kadar artar.

Asbest, radon ve metaller gibi kimyasal kanserojenlere maruz kalanlar da risk. Hava, ailede saldırıdan küçük çocuklar için düşünülebilecek bir şey gibi imkanlara sahip olunabilecekleri düşünülmelidir.

Beklenmeyenleri önlemede ilk ve en önemli şeyler hakkında kaygılanmayı düşünüyorlar. Sigara içmeye, sigara içmeye alıştırmak için size az içiciliğe alıştırmak istiyorum.

Mesleğe ile ilgili risk faktörlerine karşı da (as, radon, ağır metaller gibi kimyasal kanserojenlere maruz kalma) tüm işkencelerden alın.

Düzenli olarak egzersiz yapın ve faydalardan yararlanın.

Sigarayı bırakırsanız, risk 10-15 yıl içinde sayılmaz olarak hiç ve hiç sigara içmemiş eşit olur.

Leave a Comment