Akılalmaz! 100’e yakın çocuğunu bulduklarını buldular

Dyfedology Trust, 600 yıllık bir büyücü olan gizemli St Saviors inanılan bir alanı kazıyordu, ancak yaklaşık 100 iskeletin eskilerini merak edeceklerdi.

KAFATASI DELİKTİ

Manastırın nerede olduğuna dair herhangi bir şey düşünülecek gibi bir tatil günü gerçekleşecek uğurlanacak. Bulunan cesetlerden oluşan sistemde, ekibi hayretler içinde bir delik bulundu.

SAVAŞLARA TANIK OLMUŞ OLABİLİR

KALINTI

Western Telegraph’a göre, cesedin ölüm nedeni henüz doğrulanmadı, ancak arkeologlar yaranın “ateşlenen bir mermiden” kaynaklanmış genelne sahipler. Bu olaya yönelik bir kasabada savaşlarının yaşanmış olabileceği ihtimalini düşündürdü.

HEYECAN ARTIYOR

EKİP

Kazıda saha başkanı olarak çalışan Andrew Shobbrook, “Bu, Haverford’ın tamamıyla ilgili daha fazla şey öğrenmemiz için çok önemli. Kasabada çok az gelecek kazı yapıldı ve harika buluntular ortaya çıkıyor.” dedi. Ekibin yıl Ocak kadar sahada olması planlanıyor ve çıkarılıyor. ortaya çıkarabilecekleri başka şeyler için heyecan verici.

BİR DE KALKAN BULUNDU

KALKAN

Alandan bir kalkan da henüz keşfedilmedi. Beyaz bir olan çerçevenin üzerinde, iç meşe ağacının resmedildiği açıklandı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Prenses Diana'yla kıyaslandı!  “Gölgede bıraktı”Prenses Diana’yla kıyaslandı! “Gölgede bıraktı”
Öğrenciyi tek yumrukla yere serdi!  Kim olduğu anlamına gelmektedir...Öğrenciyi tek yumrukla yere serdi! Kim olduğu anlamına gelmektedir…
Yazıyı daha bitirmedi!  Tanga bikinisiyle olay paylaşımYazıyı daha bitirmedi! Tanga bikinisiyle olay paylaşım

.

Leave a Comment