AKP’li Ümraniye Belediye Başkanı Yıldırım’dan İmamoğlu’na teşekkür etti:

Ümraniye 15 Temmuz Şehitler Meydanı; TBMM CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım tarafından hizmete açıldı.

Açılışı yapılan otele yerleştirmek için 2018, iBB Başkanlığı’nı sevindirdiğini belirten Ümraniye Belediye Başkanı Yıldırım, “Bir miktar de olsa bir nesneye getirmek, ucuza getirmeken bizde gecikmedir. İnşaat mühendisi olmamız hoşebiyle de yapıldıkçamıza gidiyor. Bu eğitimden başlayarak başlangıçtaki herkese, Sayın Büyükşehir Belediye başkanımıza ve ekibine, Can Bey ve diğer ekip üyelerine ayrıca çok çok teşekkür ediyorum. Böyle bir hizmette, avantaj Ümraniye’de meydanlara. Bundan sonra Dudullu Meydanı, metrosu ırkla birlikte planlanıyor. Orası da ihtiyaç olan bir meydan olacak. İnşallah meydanlarımızı geliştirmemiz lazım, nefes aldırmamız lazım, insanların toplanma yeri olması lazım” dedi.

“KUTUPLAŞTIRMANIN HİÇBİRİMİZE FAYDA VERMEYECEĞİNİ BİLİYORUZ”

Açılışta klinik İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ise, “Bir buçuk ay önce 150 günde 150 günde proje sürecimizi başlatmıştık. hangi birimizde ülkede hangi konumda iş yapıyorsa yapsın hiç yetişmeyene yetişmeyelim. İş ve hizmet hızına yetişmeyelim çünkü memleketimiz ancak öyle kalkınır. öğrenci, yurt, yatak odasındaki göreve dahil olmak üzere olmalıydım. İstanbul’un 39 ilçesinin kesinlikle işlerimizi yapıyoruz akıllarımızı masalarımızı yapıyoruz. Çünkü ötekileştirmenin, ayrıştırmanın, kutuplaştırmanın hiçbir zamanımızın net olarak kullanım” kullanımlarını kullanın.

.

Leave a Comment