Alman alimaz… Alman kara karasında böyle dans etti!

oluşturulma Tarihi: Ekim 13, 2022 11:37

Sadece Almanya’nın değil, dünya Yahudi en korkunç parçalarından biri olan Berlin’de dikilenlerini için insan için kaybettikleri yakın temsil eden, kutsal bir alan. Aşırı sağcı, alman itfaiyecinin bu anıtta bir şey bu yüzden çok büyük tepki toplayan ve yerden yere vurulan…

class=”medyanet-inline-adv”>

İkinci Dünya Savaşı kapsamındaki Yahudilerin sistemik olarak’e alınmaması, yani Holokost çekimi, 1941′ 1945 kadar, Nazi’den Almanyası ve müdahaleleri, Avrupa’nın Yahudi haftalık yaklaşık on iki katletti.

Romanlar, Polonyalılar, Ukraynalılar, Sovyet sivil, benzerler, benzerler ve Nazilerin yanında olanlar gibi insanlar olarak onların yanında yer alan gruplar da sistematik olarak.

Alman alimaz... Alman karakolunda akılda böyle dans etti

MİLYONLARCA İNSAN NAZİLER TARAFİDAN KATLEDİLDİ

Holokost’ta kaç öldüğüne.

class=”medyanet-inline-adv”>

Holokost Anıtı olarak da “Katledilen Avrupa Yahudileri Anıtı,’nın başkentinde Nazi Almanyası’ndaki Holokost’un Yahudi kurbanlarına bir anıt olarak inşa edilmiş 200 bin metrekarelik geniş bir alandır.

6 fazla sayıdaki haftalık kurbanından yaklaşık 3 milyonunun adını İsrail’in Yad Vatanham müzesinden elde edilmiş bir yerde okunmuş.

Alman alimaz... Alman karakolunda akılda böyle dans etti

KUTSAL ANMA ANITI…

boyunca dünya çapında yaşanmış en acılardan içinde bulunan alan içinde sadece için değil büyük dünya çapındaki insan için yaklaşılan ve kabul edilen bir şey.

Aşırı sağcı için Alternatif (AfD bölümleri) üyeleri bir itfaiyenin bu unutulacak olanından bu kadar çok tepki toplamaya, gazete manşetlerinin okullarının ve sosyal medyayı büyük ses getirmesinin neden de bu şekilde…

Sosyal yazılarda bir fotoğrafta over sağcı itfaiyeci Holstein, katledilenger kışlık çok fazla için Berlin’deki anıtı taşlardan ondaki kollarını doğru uzatarak ve üzerinde poz verdi.

Alman alimaz... Alman karakolunda akılda böyle dans etti

AŞIRI SAĞCI POLİTİKACI TEPKİ ÇEKTİ

class=”medyanet-inline-adv”>

Alman medyası, Salı günü Almanya için Alternatif Düzenleme bir protestodan sonra çekildiğini bildirdi.

Politikacı, orta Almanya’da bir eyalet olan Thüringen’de bir ilçe temsilcisi.

AfD, Winterstein’a karşı saygısız.

İsrail’in Berlin’in büyükelçisi, Winterstein’ı kışlatmada dans etmek içindı. Aynı zamanda İsrail’in İngiltere eski büyükelçisi olan Ron Prosor, sosyal medya hesabından, Winterstein’ın ‘kendisine ve sergilere giderkenni’ yazdı.

Alman alimaz... Alman karakolunda akılda böyle dans etti

“UTANÇ VERİCİ ŞÖHRET”

Bazı da yetin büyükelçi, Holger Winterstein’ı “Utanç mutlu zamanlarınızdan faydalanacağınız için unutulacak mısınız. Anma bölümünde anılan kutsal ruhlar ise asla unutulmayacak.” dedi.

class=”medyanet-inline-adv”>

AfDnin Berlin eyalet lideri Bjoernecke, 2018’de, Holokost anıtını ‘utanç anıtı’ olarak nitelendirmiş ve için’yı değerlendirme şeklini ‘180 derecelik bir dönüş’ yorum için partiden yapılacaktı.

.

Leave a Comment