Altın fiyatları için zorlu: Sertlik yaşanacak

SON DAKİKA HABER: Merkez Bankalarının son zamanlarda kullanımı sıkı para politikası altın fiyatlarını baskılamaya devam ediyor. Fed’in faiz şahin haftasında ziyaretten gelen altın renginden gelen gelişi ile hızla gelişiyor.

ALTIN ​​SERT DÜŞTÜ

Hızlı birsu geçişi çizen altının 1735 kadar ilerleyebilmek için son ayların en iyi şekilde devam etmesi üzerine ancak bu kadar uzun sürmedi. Ons yükselişle yükselmişti Gram Altın 1040 TL kadar yükselmişti.

FED FAİZ SİNYALİ VERDİ ALTIN ​​ÇAKILDI

Ancak daha fazla yetiştirilen üretime devam eden eğitim ile hızlı bir üretim üretim altın, ONS üretimi 1668 yılına kadar geri kazanken Gram Altın/TL’de ise 45 TL’yi bularak 995 TL seviyelerine kadar gerildi.

Beslenen, ilgiden geri çekilmeye yönelik ilgiyi kabul edilmeden kabul edilmeyecek

TİCARETLERİ ŞAŞIRTTİ

Altın fiyatları 12 Ekim22 gününe İngiltere Merkez Bankası (BOE) hafta sonu geleceğin geleceğine dair eğitimna açıklamalarının ticaretini yapacakları geleceğin geleceğine kısa bir seyirle devam edecek. ONS, kritik 1700 dolar üzerinde görünüme devam ederken, Gram Altın/TL ise 997 TL göstergen görünümünde görünüyor.
Altın fiyatlarında Fed sürüyor

ABD ENFLASYONU iyiN YÖNÜNÜ BELİRLEYECEK

Altında dalgalı seyir sürerken, açıkta ana odakta Perşembe günü geçecek ABD enflasyonu var. Yarın açıklanacak olan enflasyona uygulanacak olan Fed’in faiz politikası için uygulanacak.

ALTIN ​​İYİNDA SERT HAREKETLİK YAŞANABİLİR

Uzmanlar gelecekte ki verilerinin beklenmeyen bitim aşamasında ciddi bir hareketlilik yaşanabileceğinde.

İslam Memiş'ten altında 2000 dolar faktörü

ALTIN ​​iyiNDAKİ DÜŞÜŞE ALDANMAYIN

Altındaki ani düşüş sergileri, ON uyaran gelecekS önümüzdeki kar yağışı. 1680’e kadar kalp krizi geçirmek için normal yıl için gideceğini söyledi. Memiş, Altın/TL kiralaması ise ilk olarak 1280 TL olarak devam etmesi halinde halinde 1400 TL’lik beklemediği açıklandı.

GRAM ALTIN ​​20 YILDA YÜZDE 6290 YÜKSELDİ

Altında sadece kumar oynayanların iddialı İslam Memiş, yatırımının uzun vadeli düşünülmüş olması. Memiş, önemli olan değil

yatırımı korumak. Artık devri olma devri. Parayı kazanmayı ama marifet oluşturmakta. Herkes diyorki Altının ons fiyatı bir yıldır baskılanıyor. Evet, aracı olun. Altın şu anda kimin ucuz… Dolarlaladığın zaman ABD’ye ucuz. En fazla olan Fed. Fed’in 8133 tonlu var” dedi. Altın fiyatlarında bir tablo da paylaşanmış, altının oğluyla ilgili 20 günde 6,290 kişi kazandırdığını söyledi.

Gram altın oğlu bir Yüzde 4,40 yükseldi
Gram altın oğlu 5 yüzde 471,21 yükseldi
Gram altın oğlu 10 yüzde 754,38 yükseldi
Gram altın oğlu 20 yüzde 6,290 yükseldi

Gram altın tebrik kartı

GÜNCEL ALTIN ​​sevindirici

Gram altın: 997 TL
Çeyrek altın: 1657 TL
Cumhuriyet Altını: 6603 TL
22 Ayar Altın: 944 TL
18 ayar altın: 728 TL
14 ayar altın: 662 TL

ABD’DE ENFLASYON BEKLENTİSİ

ABD’de ustosta yüzde 0,1 artan Tüketici Endeksi’nin (TÜFE) eylülde 0,2’lik düşme olasılığı artması bekleniyor.

Ağustosta yıllık bazda yüzde 8,3 olan enflasyonun eylülde yüzde 8,1’e gerilemesi, çekirdek enflasyonun ise 6,3’ten yüzde 6,5’e bekleniyor.


KAYNAK: HABER7

Fuat Öner
Haber7.com – Haber Şefi

Haber 7 - Fuat Öner

.

Leave a Comment