Altın ve dolarda ABD enflasyonu bekleyişi! ‘Ciddi bir hareketlilik olabilir’ diyerek uyardılar – Finans haberlerinin doğru

Piyasalar bugün ABD’den gelecek veriye kitlendi. Küresel piyasalarda artan resesyon uyarıları, endişeleri endişeleri ve İngiltere pompaları nedeniyle aşırı büyümelerle bir seyir sırasında, bugün çıkacak ABD’nin eylül ayı Tüketici Endeksi (TÜFE) seçilecekti. Beklenti Eylülde enflasyonun ağustostaki yüzde 8.3’lük yüzden yüzde 8.1’e gerilemesi.

dolar6

PİYASALARDA SON DURUM

Piyasaların merakla enflasyonu ABD rakamları açıklanacağını güneşe dolarlarla başladı. Dolar/TL kuru çalıştırma 18.56 TL’denken, Euro/TL 18,0553TL’den işelm görüyor. Geçitğ sonuçlarımız bin liranın üzerinde altın fiyatları ise 997 liradan görülüyor.

altın

ALTIN’NDA HAREKETLER YAŞANABİLİR

Uzmanlar gelecekte ki verilerinin beklenmeyen bitim aşamasında ciddi bir hareketlilik yaşanabileceğinde.

ANALİSTLER NE DİYOR?

Analistlerin, yoğun veri ve haber ile piyasalardaki enflasyon ve sesyonların devamına yönelik küçük, merkezdeki bankalarının agresif hedefine yönelik beklentiler ve istasyonlar üzerinde olacağı riskin gideceğinin.

ABD’de, 3. ekrandan gelen işaretler analistler tarafından anlatılabilir.

Analistler, teknik şartname BIST 100’de 3.450 puanın, 3.620 formda destek bildiriminde bulunuyor.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Dolar/TL kurunda günün ilk dilleriDolar/TL kurunda günün ilk dilleri
'Sadece bir kere' diyerek açıkladı: Araç fiyatlarını ÖTV ve KDV...‘Sadece bir kere’ diyerek açıkladı: Araç fiyatlarını ÖTV ve KDV…
Kredi esnaf paketinde aylık ödemeler ne kadar olacak?Kredi esnaf paketinde aylık ödemeler ne kadar olacak?

.

Leave a Comment