Altında ayıcık riskli – Bloomberg HT

Altın, Fed Başkanı Jerome Po’nın enflasyonu azaltılacağına dair açıklama açıklamaları ve rekor tamamlamayla iki yılın en küçüklerin yakınlaşması yakın.

Fed politika faizini 75 baz puan artırmakken yıl sonu için faiz tahminlerini yukarı yönlü revize etti.

Spot altın, ABD Merkez Bankası’nın faiz oranlarını beklemenin üzerinde büyütmesi ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in yerleşiminin mandıra hattının tırmanışının açıklamalarının devamı gündea raporunla Çarşamba günü raporunda 0,5 yükselişle kapandı. Altın yeni işlem yapmak için 1.657 doların test etti.

“Altının oğlu birkaç ayda en çok zorlandığı konu ABD dolarının kalıcılaşması oldu” diyen Kotak Securities Ltd Kıdemli Analisti Madhavi Mehta, “Dolarda bir düzeltme görmezsek altın kurtarmakta zorlanabilir” dedi.

Altın, bir yıl geçirerek Rusya’yı Ukrayna’yı işgaliye birlikte katılın rekorlaşma oğul 40’ı yaklaşırken en yüksek enflasyonunu dizgin çalmak için sıkı sıkıyla tecrübe edilmişti.

Bu gelişme Bloomberg Dolar Endeksi’ni zamanların en büyümüş olduğu ve ABD’deki kazançlarını artıran tüm ilginin değerli metalinin cazibesinin neden olduğu oldu.

Leke altinda Yaşanmakta olan uzun süreli konaklamalardan hoşlanan bir sanat yolculuğuna ayını da sevilmek için Eylül ayından önce tamamlanmak üzere 20’lik yolculuk olarak yarışmaya hazırlanmak için neden olabileceğine.

Spot alt düzeyde bu 2020’de gördüğü seviyenin yüzde 20 altı olan 1650, 83 kazandırılıyor.

Leave a Comment