Altında Oğul Uyarı!

Altın ons fiyatı 1800’lerdeyken “buradan daha fazla düşüşz” diyen yarım milyon takipçisi olduğu göz önündedir. Kim ne kadar karar verin.

Çok açık konuşayım altın Nasıl bir manipülasyona açık olduğunu ne zaman, ne kadar olabilir bir şey çok kişi vardı değil. Temel, teknik analizler hikayedir.

yükselecek denilen altının ons fiyatı son iki yılın en düşüğü olan 1654 yılı kadar küçük düşürüldü. iyi de bu iş hep dolarla mi? Ne gramı?

Gram altın pandeminin başında 280 liralardan buralara geldi ama artan altın değil dolardı... dolar 5 liradan 18’in üzerine çıkmak için gram altın fiyatı da arttı.

Neden uyum bu altın?

ne ilgili altın yatırım hakkında?

Puslu havalanır… Belirsizliğe bayılır… Para basarsan kanatlanır… Enflasyonist havalanır… Hepsi tamamlanır…

Bunun yanında dünya genelinde yaşanan pandemiyi, yapısal olarak gördü. Elektrik ve ödenekleri… Çin’den satın alınan emlak ve borç krizi…

Artması için daha uygun bir ortam hiç olmadı. Zira artmadı!

Altın fiyatları 2000 doları yaşadığında gülerken birden surata abanılmış top gelmiş gibi mi kaldı? Afalladı mı? Altını olan tam vuruyor derken pırpır canlandı elleri bak boş kaldı.

4 Analist: Hafta İçinde Altın Fiyatında Bunlara Hazır Olun!

Altında hedefi?

Ya şimdi? Bu bölümü yazmak için 20’ye yakın incelemeyi okuyun. Şu anda görmüyorum.

Fitch’in raporu enteresan geldi bana… Özetle 2022 için altın fiyat sistemi 1800 dolar/onlar2023 için 1600 dolar/onlar olarak bekliyor.

Burada tepki tepki ama kuraldırlarda düşen yakalamaz… İnatlaşmanın gidişatına inanmaz…

Oysa daha yeni Temmuz Dünya Altın Müzesi’nin araştırmasıyla birlikte artan ekonomik risklere karşı 12 ay içinde altın fiyatının 3000 çalışan karşılaşabilecekleri karşılaşmalar.

Bence bu çocukluktan sonra kendini fesih yönlendirmesi. Bizim Merkez Bankası gibi… Bu kadar da uzaya gitmek mi?

Altının dümeninde kim var?

Ezberden üreticiden “altın güvenli liman” görüşün hiçbir zaman doğru olmadı. Her zaman kazanır, çöker, tekrar kazanır… Birileri kazanırsa hep kazananlar!

Kim? Başta JP Morgan olmak üzere Amerikan yatırım bankaları…

O zaman Morgan’ın raporlarından devam JP Morgan. “2022 tedavi oğul altın 1520 çalışan kadar gerileyebilir!”

Hayırdır neden? ABD’de olmak ekonomiklar, ABD cephesinde enflasyon ve makinelerde bulunan kişiler için merkez bankası’nın izleyeceği yol haritaları altının eğitim üzerinde devam etmeye devam edecek.”

Etti de… Amerika’da beklenilenin üzerinde geldi. Mecburen daha fazla faiz artırımı yapılacak. Bu durum çok, kriptoları ve hatta ekonomileri vuracak.

Altını nasıl fiyatlanıyorlar?

Peki ya nasıl engel olabiliyorlar? İstediğin kadar altın al, sana kadar satar. Bu altın bir emtia değil mi? Nereden teslimatlar?

Fiziki olarak ama kağıt üzerinde bilgisayar! Piyasada 1 sözleşmeli işlem görüyorsa 275 kontrat kağıt üzerinde görüyor…

1 milyon dolar, 1’e 100 kaldıraçla 100 milyon satıyorsun dolar… Aynı şekilde alışmak olarak da ama ben ya kontrol edersiniz.

7 Analist Uyardı: Altın Bu Seviyelere Gidebilir!

Piyasalarda altının adı var kendisi yok. Büyük oyuncu olup olmadığı konusunda Amerika’nın büyük bankasının fiyatının teknik analizle teknik incelemeyi sen çizersin…

anlayacağınız altinda para için artık gerek yok. bir sallantı yetiyor. Opsiyonlar, forwardlar, futurelar, swaplar… Sürüsüyle tahmindan para kazanıyorlar.

Bu bankaların altın bakış programı var. hemen hemen tüm altın çıkartanlarla birlikte iş yapıyorlar. Fiziki altın da gidiyor.

Altında umutlar gelecek

Günün “enflasyon” çok eridi hadi bunu yükseltelim” derler, sınıfta karar verirler çok 3000 çalışan kadar nefessizler. gayet mümkün!

Altının heyecan verici pek bir hayata kavuşamaz. Oysa Piyasalar hikaye satın alırlar. Belli ki bu yıl böyle kapanacak. Altın etrafa pek olmayacak saçamayacak.

Eskisi kadar parlamasa da ama altın altındır. 2023’te tekrar bir bakılır. Duruma göre küçük küçük fiziki olarak toplanmaya başlanır. Ekmek tipi, su kenarıda… Bulunsun bir kenarda…

biliyorum altın sahiplerini kırmam biraz bu yazıyla ama altın iç dünyamız güç dünya olsun onun anlamında…

Son dakikaları takip etmek için bizi takip edin heyecanda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telgraf ve Youtube kanalımıza abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyan: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital satın alma planını veya satılması planlanmaz. Bu Artan Kriptokok.com ve site alan makalelerin yazarlarıda yatırım sürecinden sorumlu olmaktan vazgeçmek. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, bina veya proje ile ilgili bir şey hakkında önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

uyarı: Kriptoko.com’a ait haber içeriklerinden gösterilip, link oluşturma işlemi yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabidir. Sitedeki herhangi bir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, kullanılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, grafik ve diğer tüm içerik fikri geliştirmesi ile ilgili ve ilgili mevzuatlara aynştınlr kullananlar hakkında resmi gelecek gelişecek.

Leave a Comment