‘Angelina Jolie’yi Suriye’ye gönderip vicdanlarını temizliyorlar’

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye’nin zor bir coğrafyada belirttiğini belirtti.

Bakan Soylu, Suriye’de tanıtılan kamyonlardan örnekler, Angelina Jolie’yi gönderiyorlar, bir fotoğrafrıyorlar birta, kendi vicdanlarını temizliyorlar. ‘Biz yardım ettik’ diyorlar. İnanın ki orada küçük çocuklar var. Sadece 4 milyon insan İdlib’de yaşıyor. kullanımları.

MÜSLÜMANLIĞI KÖTÜ GÖSTERMEK İÇİN…”

“‘Radikalleşmeden Fransa’yı dağıtmak gerektiğini söylüyorlar. Kim? İngiltere, Almanya, Avrupa, Amerika…” diyen Soylu, ” orada okumazlarsa, bu çocuklar orada bu herkesin evlerinde yaşayanlarsa yaşayanlar kızmazlar mı? Bu kadar açık gerçeklerini ve kurmuş. Türkiye için ne tür? ‘da 2 Ekim’de ileri var. Son 2 4. ileri. 6 parti oldu, 7 ay yürütemediler” dedi.

‘SİZİN ÜCRETİNİZİ ECDADINIZ ÖDEDİ’

Dünyanın bir bölümünü yazdığını söylüyor Soylu, şöyle devam etti:

“Köle Isaura filminden çıktığı zamanlar bütün gün izle olanlar ona kitlenirlerdi. Onun o kendi içselleştirdiklerilerdi ve dikkat ederlerdi. Hem sömürdüler, hem madenlerini sömürdüler, hem emeklerini sömürdüler. 2 Afrika kendine ait dillerini konuşamıyorlar. Geçen gün Macron Cezayir’e gitti, Cezayir’i protesto ettiler Fransa’nın Cumhurbaşkanı, Cezayir’e gitti. Cezayir’de onu protesto ettiler. Oysa biz Balkan ülkelerine, Cezaeyir’e de gitsek, bu coğrafyada hangi gidersek gidelim ona halkın halkı, onun ücreti milleti taksi parası almadığı bir millet olarak tarihe geçiyoruz. Diyorlar ki sizlerinizi ecdadınızdı.”

Leave a Comment