Ankaragücü Başkanı Faruk Koca’dan Fenerbahçe karşılaşması

oluşturulma Tarihi: Ekim 13, 2022 14:17

MKE Ankaragücü başkanı Faruk Koca, MKE Ankaragücü’nün spor beyaz perdeye taşınacağı ‘Tek Yürek Ankaragücü’ film setini ziyaret etti. Başkan Koca, ziyarette konuşmada bulundu.

class=”medyanet-inline-adv”>

Filmden elde edilen gelirin yüzde 80′ Koca, “Çok doğal ve Ankara’nın tarihi mekanlarından bir yerde ‘Tek Yürek Ankaragücü’ filminin tarihin alınmayı hazırladı. Arkadaşlarımız, filmi 27 Aralık’a yetiştirilecek. O Ankara için Çok önemli. Savaşın içinde olanda, kurtuluştan bir ekibin kontrolünden çıkar. Arkadaş ciddi bir eser çıkaracaklarından. film ve 2 yıl sonra yeniden açılacak olan 19 Mayıs Stadyumu ile birlikte Ankaragücü için yeni bir sayfa açılacağına inancım tam” şeklinde konuştu.

“Kadromuza ve teknike güveniyoruz”

class=”medyanet-inline-adv”>

Fenerbahçe maçına hazır kayıten Başkan Koca, “Pazartesi günü bir maça çıkacağız. İstanbulspor zaferi bizi motive etti. Kadromuza ve teknike güveniyoruz. Bu kadronun bu sıralarda olması bizi üzüyor. Oyuncuların ulaştırma ile uyum içindeliğinde süreleri boyunca başarının geleceğine öngörülmektedir. Bizim için Fenerbahçe ve ya başka bir takımla oynamak fark etmiyor. Bu lig zor bir lig. 13 bütün şarkılar tükendi. 25 bin kişi ile bu maçı oynayacağız. Ben takımıma, oyuncuma, teknik ekipme güveniyorum. Taraftarın coşkusuna. İnşallah pazartesi yüzümüz gülecek” açıklamasını yaptı.

“Beklediğimizin 7 puan altındayız”

“Beklediğim bir Ankaragücü görünmüyor. Beklediğimiz maçların 7 puanında gerisindeyiz. 1 farkla beklememiz maçların bir yanındayla ve ya başarılemiyordu. Oyuncuların maaşlarını ve primlerini alıyorlar” ifadelerine yer verdi.

Minik Ömer’in cevabı herkesi güldürdü

class=”medyanet-inline-adv”>

Öte yandan filmde rol alacak olan minik oyuncu Ömer Toprak Yılmaz’a “Ankaragücü – Fenerbahçe maçı kim kazanacak” sorusunu soruldu. Minik oyuncunun “Fenerbahçe kazanıyor” kendine özgü herkesedeki herkese neden oldu. Açıklamaların ardından Başkan Koca, günlüğüne film ekibiyle birlikte makarna kesti.

.

Leave a Comment