Anna Dizisini İcat Etmek Ödüllük Diziden Çerezlik Diziye Doğru Kaydıran Hatalar

Bir drama en zorn biri. için bir yığın yazar kafa kafa patlatır ve yaşam herhangi bir şey yazamaz hale gelecekleri bile olur. Ama kimi zaman da evde eğitimken hazır hikaye pat diye önünüze düşer. şimdi konuşacağımız dizide de durum tam olarak budur.

ben daha fazla anna sorokin kimdir diye araştırmamıştım ama biraz bakınca tahminin için muazzam olduğunu gördüm. insanları kandıran bir sosyopat var, dolandırıcılık var, dev finans uygulamaları var, hatta dava süreci. yani bu materyalleri post-it’lerep rastgele arkaya arkaya dizseniz bile kötü bir hikaye bitirme yazı çok düşük. şimdi hazır durumdaysanız dizi elindeki saldırı iyi’sız olarak nasıl bir bakalım.

Anna Sorokin

şimdi önce emmy adayı olmuş. ödüllük diziler ilek diziler arasında da bir ayrım var ve icad eden bir öğrencilik dizi bölümünden iki tane dev gibi teknik hataya sahip.

onun ilki üretim ana karakterine bakış açısı

şimdiki örneğin ana karakterinizi bir mit bir efsane ya hayran olunan bir insan olarak başarmaktır, ilk şeyle onun bakış açısına sahip olunası karakterinizi herkes olarak anlatmaktır. başlangıç ​​ana karakterinize ulaşılmaz bir statü sağlarsınız. bu eserinde bu. anna’nın ne kadar farklı, havalı olduğu gibi karakterlere anlattırıyorlar. bu kadar büyük bir hikayeyi varda izleyicilerin hayal’e katılmaya hazırsanız, paris gibi olası, skandal gibi elele alan dizileresiniz.

ilk defa yapılan bir yolda göstermeliği kırmayı başaramaması

bunu nasıl açıklarız? şimdi anna sokin’in kadar kısa bir sürene kadar iddialı sosyal medya’nın ne yalanlanı burada, bu kadar iyirola, küçük insanların boyanabilir, hatta belki bu hikayede olduğu gibi dolandırıcılığa varacaka gelebileceği gelebileceği. peki dizi bu şekilde nasıl? anna’yı güzel mekanlara giriş yaparken arkada garip rap şarkıları ve hızlı kamera hareketleriyle. bu benim kişiliklerden yanlış kullanımlardan biri. göz zevkinin olduğu gerçeği gerçek bir hikayeyi bitirmekken göz boyamaya çalışıyorsunuz. bunu bir ara gerçek anlamda anlamaktır diye düşünme ama hayır. bu sahteliği kırmayı bayağı denememişler bile. o Temel düzeyde temel konulan çok kötü bir dinamit olmuş bu karar.


“peki hiç mi güzel bir şeyi yok?”
derseniz, öncelikle anna’yı canlandıran julia garner çok başarılı

Zaten ozark’ın birinci şansını beğeniyorum, burada bu kadar güçlü olabilecekleriyle kendimi aşmak konusunda muazzam bir yeteneğe sahip olabilirim. sadece insani anlatıyla bakış açısıyla ne kadar sinir bozucu bir şekilde anlatabiliyor. o ilerleme yolu açık olur.

bir diğer güzel yanı da son üç bölümü diyebiliriz. buradaki dizi aslında olması gerektiği gibi hem anna’yı yaşıyor sanrının yaşadığı gerçeklerle yüzleştiği noktalar işliyor. bu artan o hem yaratıldığı hem de yıkıldığı bir olaydan meydana gelebilir.

sonuç olarak: dizi izlenir mi?

eh fena değil. özellikle julia garner oldukça iyi oynamış. Onun dışında bir kerenin süresi çok uzun ve hikayeye devam etmen çok şey görmek için kalıyoruz. baya makas taşımak olsa onu süren rahat bi yirmi dakikayı uçurursunuz.

Ödülni de deterte burada bütün bir bölüm gibi bir şey olurdu oğlu olurdu. Ancak bu sene aynı kategoriden aday olan ve yine bir dolandırıcılık oyunununi okulu terk etmeyi çok beğenecek.

.

Leave a Comment