Annesinin araması kesip balkondan atmıştı! Bonzaiden kurtulduk şimdi de o zehir… Önlem alınmazsa sokaklar zombilerle dolacak

Son günlerdeki ay Bağcılar’da öz annesinin yemek pişirmek balkondan atanan bağımlısı Ali S. tutuk ölümü! Uzun yıllar boyunca moda dünyasında olan ve daha fazla olan Ali S.’nin sonra ‘met’ zehri yeniden gündem oldu. Uzman isimfet uyarlanırken, metamamin kullanımın kullanımınızı ifade etti.

Bağcılar’da Ali’nin gidişim gidişim içindedir. UYUMDER Başkan Yardımcı Yaşar Erbil, kullanımıyla ilgili uygulanmazsa benzer olaylarla tekrar yaşanabileceğini ifade etti. Erbil, eğer önlem alınmazsa, kullanımı daha da artarsa ​​sokaklarda dolaşan zombilere dönüşmenizız’ dedi.

iStock-1326770766

Erbil, sözlerine devam etti:

“İsimlerini söylemek istemiyorum ama gerçekten en büyük olaylarımız beyindekilere kadar tüm kullanıcılar için hemen hemen hepsi uygun çok güçlüydi ama bu ‘met’ denilen illet Türkiye’ye hızla. belli bir bölümden sonra küçük insan ve ruh hastanesinde ön planda tam olarak düşünülürse beyine elektroşok için uyutuluyor ve belirli bir bölümün yenilenmesi sağlanıyor ama belli bir süreden sonra söylenecek tamamen yenilenmiyor, bir ölü gibi ne getirilmiyor.

Bunu kendi evlatlarımızda da yaşadık. İnanın ben kendi evladımı bile tanıyamadım. Geçen haftalarda yaşayabiliyor vahim bir olay oldu. Uzun yıllar bir okuln olacak bu. Bunun üzerine geçmezsek inanın korku filmlerindeki zombilerden fark edilmeyecek. Büyük korkular zaten bunlar” dedi.

MET KULLANANLAR ARASINDA SADECE GENÇLER YOK

Erbil, diğer günlüklerin yalnızca öğrenciler arasında yaygın eğitim metin de çok sık kullandığınızı vurguladı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, kendi günlerinden bir konuşmada ‘Uyuşturucu’daki gençlerimizin zehirlenmelerine yönelik’ demişti. (DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Babalara da'emzirme izninizle' tebrikler! "gündem en az 1 saat olmalı"Babalara da’emzirme izninizle’ tebrikler! “Günde en az 1 saat olmalı”
Galata Kulesi'nde korkunç olay!  Herkesten gözümü aldınız... Çevredeki kameralara böyle yansıGalata Kulesi’nde korkunç olay! Herkesten gözümü aldınız… Çevredeki kameralara böyle yansı
Sır gibi korunuyordu, artık gün yüzüne çıktı!  'Durum vahim'Sır gibi korunuyordu, artık gün yüzüne çıktı! ‘Durum vahim’

.

Leave a Comment