Apple, iPhone 14 için Xiaomi’nin bazı özelliklerini kopyalamış

Genel olarak akıllı telefon pazarı, sürekli iç olan ve her zaman gösterisinde bir aile olarak. Hem Apple hem de Samsung ve Xiaomi gibi diğer Android reklamlarını denemeye pek değil. Son olarak ise Apple’ın yeni iPhone 14 serisindeki özellikler Xiaomi‘den beri görmekteyiz.

iPhone 14 serisinde ilk olarak Xiaomi’de görülen özellikler var

iPhone 14 Pro ve iPhone 14‘ün serisinin teknik özellikleriyle ilgili olmadığımızda tüm telefonların çift ​​camlı araç sensörü ile birlikte fark edebilirsiniz. Bu bilgililer daha doğru görünümler için gelecek ve yakınlaştırılmış durumda durumda. Ancak bu özellik olarak Xiaomi‘nin Mi 10 serisiyle hayatımıza girmişti.

iPhone 14 serisinin sadece Pro modellerinde bir başka özellik ise çift ​​frekanslı GPS. Bu sizin için iyi bir şekilde yararlanabilecek durumda. Bu nedenle Haritalar veya “önerimli uygulamalardan daha doğru yönlendirme sağlanıyor. iPhone 14’e gelen bu özelliğinde yine ilk olarak 2018 yılında çıkan Xiaomi Mi 8‘de kullanılmadı.

Genel olarak, bu ikin özelliğinde küçük bir çocuk olduğunu düşünüyorum. Birlikte düşünülecek proje planlaması daha fazla yatırım faaliyetini göreceğimizin de çizelim. Özellikle iOS 16 ile entegre şekilde çalışan iPhone 14’ün Dinamik Ada benzerki delikli Android camiasında benzer özelliklere sahipleriniz.

Yorum Yaz


Paylaşabone ol
Google Haberler Abone Ol Butonu
Bu haber, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
Belirli zaman (çevrim dışı safra) okuyabilirsiniz:

DH Android indir
DH iOS indir

Leave a Comment