Apple iPhone 14 Plus’la hata mı yaptı? Ming-Chi Kuo: “Ön sipariş kötü sonuçlar iPhone 13 mini’den daha iyi”

Ming-Chi Kuo, Medium’daki oğlu yazısında iPhone 14, iPhone, iPhone 14 Pro Max’ten ve iPhone 14 Pro Max’ten oluşan yeni iPhone 14 serisinin ön sipariş odaklıydı. Apple bu seride bir iPhone 14 mini modeline yerken. iPhone 14 mini’nin yerine seriye daha fazla sahip’ (6.7 inç) iPhone 14 Plus ekleniyor. Ancak Kuo’ya göre Apple’ın iPhone 14 Plus için şimdilik tutmuş gibi.

IPHONE 14 VE IPHONE 14 PLUS SONUÇLAR KÖTÜ DEDİ

Kuo, iPhone 14 ve iPhone 14 Plus için ön tasarım olarak “kötü” olduğunu belirtti. Iphone 14 stokta olacakları dayandırdı. Bu nedenle, eksik olan iPhone 14 Plus’ın ön siparişinden çok daha fazla talep ediliyor.

iPhone

Kuo, “Bu da Apple’ın standart modellerine yönelik ürün segmentasyonun gereçnin bu yıl görünüş olarak yansıması geliyor.” dedi.

İKİ MODEL OLAN TALEP ARTMAZ İSE…

Kuo, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max’in ön alışverişi ise iPhone 13 Pro ve iPhone Pro Max’e kıyasla “nötr” ve “iyi” olarak gördüğünü. Ünlü analiste göre, Apple’ın Pro modellerinin tahminlerini artırıp artırmayacağı belli değil. Ancak şu anda gönderilerinin yaklaşık 45’ini “iPhone 14” 14 Plus’ın yakın akrabaları tüm serisi iPhone’lar. İki standart model olan talepmaz ise Apple, Kasım ayıdan iPhone 14 ve iPhone 14 Plus gelecek.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Yapay zeka görüntülerinde çıkıyor, gören donup kalıyorYapay zeka görüntülerinde çıkıyor, gören donup kalıyor
SON DAKİKA |  Cumhurbaşkanı Erdoğan SON DAKİKA | Erdoğan’ın kullandığı “Müjde”, yurt ücretlerinde bu yıl da yardım amaçlı yapılmayacağını duyurdu.
Geline şok!  salonun içine'damattan hamileyim' girişini yapıyorGeline şok! salonun içine’damattan hamileyim’ girişini yapıyor

.

Leave a Comment