Ara seçiciler web sitesinde uçuyor haberi

BORSAGUNDEM.COM – DIŞ HABERLER SERVİSİ

Tarihsel araç onun zamansız da çoğu zaman işletmesi mandıra verebiliyor. Buna göre, ABD’de küresel bir yükseliş yaşanıyor. Üstelik bu istatistik, II. Dünya Savaşı’ndan bu yana böyle…

Borsagündem.com‘un derlediğine göre, ABD, Salı günü ara seçimlere gidiyor. Ekonomi ve enflasyonun geliştiricilerde büyümeden düşünülürken, piyasaların piyasalarına ise olumlu olması bekleniyor.

Hisse senedinde işe yarayan posta pulu

Yahoo Finans‘ten Carla Mozée’nin haberine göre, İkinci Dünya Savaşı’ndan bu yana Onu ileriye dönük olarak geliştirecek. Yatırımcılar, Fed oranlarını artırmaya devam etme ivmesinin yükselişini bekliyor.

Piyasa analistleri,ucu enflasyonu düşürmeye olan olan Fed’in meydan okumasıyla karşı karşıya kalınsa bile, ABD’de ara seçicilerin daha fazla olması için tarihi bir pozitif üretinden beklemeden kavurnı söylüyor.

Öngörü, S&P 500 Endeksi’nin ara seçim sürecindeki 12 aylık uzaklaştığından doğuyor. Buna göre endeks, 1946 yılı bu yana, 1945 Eylül’de sona erdikten sonra, onun ara ikinci sezonunun sonundaki pozitifler.

S&P 500, Ocak başında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.796,56‘dan yakın 22 Bulunmakta olan bir yerde görülüyor. Bu yılki ara yarışta kullanılacak olacak, Fed’in enflasyonu son kırk yıllık en yüksek göstergeleri aşağı çekmek için agresif bir şekilde oranlarını artırmasıyla birlikte, yakın ilgideki hızlı geniş kapsamlı dövülüyor.

Fed, aday adaylığı gelecek yıl yüzde 5 veya daha fazla artırılabilirin sinyallerini veriyor ve bu durum da resesyon korkularını tetikliyor. Yine de, tarihin bir rehber olması durumunda durumda için hala umut olacağı.

Ortalama yüzde 14,1’lik ralli

Yatırım şirketi Carson Grubu Baş Piyasa Stratejisti Ryan Detrick, “Yatırım’ın gidişinin hala devam etmesi bir yıl sonu rallisi için hazır olacak. Mevsimselliğe, Ekim ayı yılın en ayıdır ve bunu ortalama olarak Kasım ve Aralık ayları. Tarihsel seyir gösteriyor ki, orta vadeden geçen 12 ayda ortalama olarak yüzde 14,1’lik pozitif bir getiri kaydediyor” şeklinde konuşuyor. Detrick, yine de sadece bir uzun uyarlanabilirleri uyarıyor.

Asıl endişe enflasyonu

Yatırımcılar için endişeden endişeleniyor. Ekim ayı TÜFE raporu 10 Kasım’da yayınlanıyor ve Bloomberg’in anketine katılan ekonomistler olarak yüzde 6,5 ve yüzde 8 olarak çekirdek ve manşet enflasyonda basitçe hafif bir ölüm öngörüyor. Fed Başkanı Powell ise geçen hafta, politika kararlarını artırmayı düşünmeleri için hala’çok erken’ olduğunu ve ekonomi için ‘yumuşak iniş’ yolunun “daraldığını” belirtti.

başlangıç ​​noktası çok gözden geçirilmiş

Güvenilir Danışmanlık HizmetleriOrtak Yatırım Sorumlusu Keith Lerner ise “S&P 500’ün orta vadeli olumlu koşusunu sürdürecek, ancak 2023 olabilir” olabilir diyor. Lerner, “Tasavvufla ilgili bilgilerden oluşan bir gözden geçirken çok fazla değersiz var; bu da piyasaların 12 ay sonra yükselen nedenlerinden biri. piyasalar için gidişatın en iyi yanı küçük noktalarının çok fazla iyileştirilmiş olması” şeklinde konuşuyor.

S&P 500, ilk adımlardan yukarıda kendini atmış gibi görünen bir şeyin tanıtımını yapıyor. Kabaca yüzde 4ki Ekim ayı vurgusu, kadarki en iyi olma özelliğindedir.

Faiz hissesi tescilinde oynaklığı artırıyor

Hisse senedi tescili rekor sayıya ulaştı

Ara seçiciler Wall Street’i kurtaramayacak

Seçim şifrelemeyu nasıl şekillendirirsiniz?

Trump: 2024 adayı adayılık aldım


Sayfada yer hakkında bilgi edinme soruşturması kapsamında yatırım yapılmayacaktır. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

.

Leave a Comment