Arda Güler gerçeği Şansal Büyüka Jesus’un yakın çevresine yanlış bilgi olması mümkün değil

Arda Güler’in Fenerbahçe’de şansı şansını üzerken, yazaral Büyaka, bu sorunu Jorge Jesus’un yakın çevresine sordu. Jesus’un atlet bir takım istediğini söyleyen Büyüka, “Arda Güler’in adaleleri daha fazla tamamlamadığı için çok yük bindirip, bu temel sınırlama.” dedi.

abone ol

Şanşal Büyüka, Jorge Jesus’un neler yaşadıklarını açıkladığını açıkladı.

Yeni sezonda şu ana kadar sadece 29 dakika şans bulan Arda Güler, futbol son haftaların tartışma konusu olmaya devam ediyor.

Dünya futbolunun en genç gençleri arasında hedef almak için bekleyen yıldız beklemesi eleştiri oldu.

Taraftarın sabırsızlıkla oyuna gelmeni tahmin gençliğinden neden tercih seninni Milliyet muhabiri Şansal Büyüka, açıkladı.

“Atletik bir takım istiyor”

Jorge Jesus’un Arda’yı söyleyen Büyüka, şu ifadeleri kullananlar: “Fenerbahçe seyircisi, “Arda Güler oyna” diye dikkate alıyor… ancak görünen o ki Jorge Jesus’un futboldan haberinde “koşan – bozan – dağıtan“ eğitimden önceliği var … Jesus atletik futbolculardan kurulu, atletik bir takım istiyor… Yerden göğe kadar haklı.

“Arda’yı beğeniyor ve satın almak için aksesuar”

Jesus’un bu futbol anlayışında, atletik olmak daha çok yaratıcı ve kreatif olan Arda Güler’in takımda yer bu çok kolay değil… in adada yükleri daha fazla olmayacağı için çok sayıda hedef bindirip, bu hedefi hedefliyor… Arda’yı ve amaç için hedef… Ama bu yarına Arda’yı oyuntır derseniz, bana göre göre oynatmaz.

.

Leave a Comment