Arda Güler’den büyük tepki! Kuntz, Jesus’tan referans istedi

Geçtiğimiz günlerde bugünlerde bir Millî takım adaylığı açıklayan Stefan Kutz, Fenerbahçe’de olduğu gibi harikalar da olmayı tercih etmek için zorlanan genç kızlarla karşılanırken, Arda Güler’in kaderine katılmaması zorlanan genç yıldızla karşılanırken, Arda Güler’in tepki gösterme iddiasındadır.

EN AZ FORMA ŞANSI BULAN İSİM

ardaaa

Oyuna tamamlayamayanlarda yararlı da bir olabilecek olabilecek için Arda Güler’ın herhangi bir sakatlığı bulunabilecek, İsa’nın en az kullandığı ve 12 derse alsa da 6 oyuna girebilecek isimler. Genç 10 numara 2 gol atmasına sadece 145 dakika sahada kaldı.

KUNTZ TEK TEK SORDU

yeni_proje_2022_03_02t113931_015-1647847998

ölçüme göre; Stefan Kuntz milli takımın önce tüm teknik direktörlerle konuştu… Abdullah Avcı’dan Uğurcan’ın sakatlığı, Abdülkerim’in durumu hakkında bilgi aldı. Ajax’a giden Ahmetcan’ın milli takımına hazır olup soru sorulacak. Eren ve Doğucan’la beraber Umut Bozok için bilgi talep etti. Okan Buruk’tan Abdülkerim, Berkan, Kerem ve Yunus için, Ismael’den de Ersin, Tayyip, Emrecan, Salih ve Kerem Atakan için bilgi istedi.

“MİLLİ TAKIM İÇİN HAZIR”

ardaaa

Kuntz, Jorge Jesus’la da Altay, İsmail, Ferdi ve Emre Mor’un yanı sıra Arda Güler için de bilgi istedi. Jesus “Özel Arda Güler, A Milli Takım için hazır” dedi. Buna rağmen Kuntz, lüksemburg ve Faroe maçları için Ersin, Tayyip, Umut Bozok ve İsmail Yüksek’le beraber Arda Güler’i de düşünmedi. İsa ise, “acele etme” diyerek genç oyuncuyu güdünün öğrenilebildiğini söylüyor.

BÖYLE DESTEK VERDİ

62dd169666a97c971023375d

İsa, güzel adayına “Daha çok gençsin. Seni düşünmeleri bile çok uzun yıllar Milli takıma katılacaklar. Yolun çok başındasın bunu sakın unutma” sözleriyle destek verdi.

ARDA GÜLER FOTOĞRAFLARI

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ

.

Leave a Comment