Arka arkaya 5 reklam geliyor

Dünyanın en büyük içerik platformlarından biri olan YouTube, son çekmeceler için büyük bir gelir elde edildi.

şirket, son kullanıcılarını ücretli ancak hizmetine yönlendirmek için tatsız yollara başvuruyor.

PREMIUM ABONESİ OLMAYANLAR, VİDEO BAŞINDA 5 REKLAM İZLEYECEK

içerik platformu gibi YouTube ücretli kullanım amaçlı yatırımlarını artırıyor. Katmanda da hizmet veren platform, ücretsiz olarak hizmet veren kullanıcılarla hizmet veren kullanıcılara adeta YouTube Premium abonesi olunan mesajlar veriyor.

YouTube, Premium olmayanlarında ilk 5 saniyeyin 1 reklam olarak kullanılır. Ancak gelinen son durumda platform, 10 saniyeleri geçen 2 reklam koyabiliyor. Gelen haberlere göre şirket, artık eskimiş daha da artırıyor.

TEST ÇALIŞMALARI BAŞLADI

ShiftDelete’in haberine göre platform, ücretsiz servis hizmeti alan kullanıcılarına arkaya 5 reklam kampanyası için gerekli testler başladı.

YouTube’un bu politikası, beklenilmeyen kişilerin ücretsiz kullanıcılarından büyük tepki topladı.

Arkaya arkaya gelmeyen 5 reklama tepkiler devam ederken Team YouTube Twitter’da geçen bir tasarım ve tasarımdan devam etti.

UZUNLUĞU NE KAdar OLACAK?

YouTube ekibinin içindeninna göre normal düzende YouTube reklamları 5 ile 30 saniyeler arası uzaklık gösteriyor. Arka arkaya 5 reklam politikasında onun bir reklamın süresi 6 saniye olacak.

Kullanıcı hesaplarında reklam kullanımında aynı kalacak. Elbette bu bütçeden ödün vermez. Şimdilik bazıları üzerinde test özelliğinin kısa süre içinde tüm versiyonlarda olması bekleniyor.

Leave a Comment