Arka Sokakların indirimleri yayınlandı ortalık karıştı! Kadroyu gören bu dizi ısıran dedi

Belki de Türk ekranlarının Bizimkilersinden sonra en uzun soluklu diziler olan Arka Sokaklar, kendi dizi kendi saatinde Kanal D ekranlarında 17. sezon ile başlıyor. Yeni sezon indirimini yayınlayan ve yeni oyuncularına katan diziden gidenler ise bu kez bu dizi kesin final yapar dedirtti.

abone ol

Kanal D ekranlarının ekranlarının olaylar dizisinde, 16 yıldır ekranlarda başaran dizileri Arka Sokaklar 17. deplasman ile ekran macerasına, nerede kalacak. Tam 632 bölümü düzenlenen dizi cuma akşamı yeni deplasman ile seyircisine tekrar diyecek. Dizinin canı 633. yeni bölümü sabırla beklenirken tamamlandı. Seyirci, diziden giden isimleri ve yeni gelen oyuncuları görünce bu dizi bu kez kesin final yapar, biter yorumunu yapar.

Ekranların en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar’dan beklenen haber geldi. Dizinin resmi Instagram hesabından yayınlanan video heyecanı daha da arttırdı.

Kanal D’nin ekran fenomeni dizisi Arka Sokaklar 17. karşılaşmayla seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Yeni gelen alışverişe Arka Sokaklar 14 Ekim Cuma akşamı 633’üncüyle gelecek. Mesut Komiser’i canlandıran Şevket Çoruh ise yeni sezonda olmayacak.

Yeni oyuncular

Başrol Zafer Ergin, İlker İnanoğlu, Özgür Ozan, Oya Okar ve Ozan Çobanoğlu gibi isimlerin yer, Cansın Çekili, Batuhan Ekşi ve Sebahat Kumaş’ı da kümena katan Arka Sokaklarda izleyicilerden hedef alınması planlanıyor.

Instagram’dan yeni sezon

17 sezondur ile gelen dizi 633. bölümü cuma günü yayında olacak. Kanal D ve Arka Sokaklar’ın resmi Instagram hesabından yayınlanan, Zafer Ergin ve Oya Okar’ın dediği bir videoyla kutlandı.anlandıran Şev Çoruh ise yeni sezonda olmayacak.

Zafer Ergin, “Bu hayatta yaşamak da ölmek de ekip işidir. Kanal D’deyiz.” sözlerle taraftarlara seslendi. Rıza Baba ve ekibi Mesut’un durumu tamamlanır. Mesut bir yandan ölüm kalım mücadelesi, yandan yandan Tunç’un ortaya çıkması ekibe ahlaki verir.

Hüsnü ve diğerleri Tunç’u bulmak için ellerinden gelen geliyor. Tunç sağ salim bulunabilecek mi?

Ölmeyecek diziye iddiası

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Türker İnanoğlu’nun imzalanması 16 sezon finalinde Mesut komiser vurulmuştu. Yeni bir diziye dönüştürülebilir.

Yapımın Şevket ile tekrardan inceleme tartışmaları’ henüz tamamlanmamış ve Şoruhtan bir açıklama henüz yapılmadı.

.

Leave a Comment