Artem Dzyuba verimliliğine ulaşıldı! – Adana Demirspor Haberleri

Süper Lig’in flaş takımlarından Adana Demirspor, sezon başında Zenit’le olanın sona ermeye devam etmeye devam etti Artem Dzyuba’yı bedelsiz olarak birliktena katmıştı. Ancak yıldız ligin ilk 3 haftasında oynatılırken forma giyerken, 7 maçın 2’sinde kadroda yer almazken, 4’ünde kadroda olup yapılmadı. Sadece 9. Gaziantep FK maçında karşılaşmanın sonlarına doğru forma giymiş ve 6 hazırlık yapmıştım.

Son 2 kişilik kadroda yer alması ve herhangi bir sakatlığının tercihine göre Dzyuba’nın oğlu merak konusuydu.

Artem Dzyuba’nın Zenit Formasıyla Attığı En İyi Goller

Adana transferinde Mario Balotelli ile yolların ayrılmasını ayırmanın için hazırlık konusunda önemli bir kuruluşa katmak isteyen Akdeniz ekibi, Dzyuba’yla anlaşmış ve takıma kazandırmıştı. Artem Dzyuba Adana Demirspor’da 1.5 milyon euro oluyor.

SÖZLEŞMESİ FESHEDİLDİ

Adana Demirspor’un, TFF’ye Dzyuba ile ilgili bir açıklama yaptı. Adana’nın takımı federasyona ifadesinde Rus golcü Artem D’nin geleceğinin geleceği olarak erdirildiğizy gerçeğini sona erdireceğinden.

AYRILIK NEDENİ ORTAYA ÇIKTI

Dzyuba’ya uymaması ve parasal olarak kendini gösterirler.

İTALYA’NIN YOLUN TUTABİLİR!

Rus futbolcunun Adana Demirspor’dan sonra gidebileceği okul olarak İtalya Serie B takımı Venezia idaresi. Sport-Express’te yer alande 34 golcünün Venezia’ya “haberleşmenin ifadesidir. Rusya’dan teklif edilmeyecek ama Venedik’e bir teklif hazırlanacak. Ayrıca Venezia kulübünün müdürlüğünün Alexander Menta da ilgilerinin olduğunu ve uyum uyumsuz durumda bu transferin gerçekleşebileceği doğruladı.

.

Leave a Comment