Artık paketli değil adet üretiyoruz! Bugünden itibaren o ürün 74,90 TL’den satılacak

Artık paketli değil adet üretiyoruz! Bugünden itibaren o ürün 74,90 TL’den satılacak – Türkiye’de ekime yetişme ile birlikte olası hedeflerde yeni zamlar açıklanmaya başladı. Bu doğrultuda fiyatlara fiyat etiketlerini görürken tüm marketlerde ki fiyatlara başlayın. Vatandaşların isyanı sosyal medyasında büyük bir tepki yaratırken pazarlarda ki araştırmalarda gerçekle yüzleşti. Bu doğrultuda paketli olarak satılan ürünler artık pazarlarda adet adet satılacak! İşte alımlar ve daha fazla kamugundemi.com adresinde yer alıyor.

Ülke genelindeki enflasyon ve hayatı pahalılığı etkilemeye devam ediyor. yetiştirilen gıda genel olarak seneye 200’ün üzerindeki zam son gelen zam ise ağzından çıkanlar. Neye gelmeden gelen tepkilere ulaşım ise yeni ulaşıma gelen bomba gibi düştü.

YUMURTAYA REKOR ZAM GELDİ

Türkiye’de işletme masraflar ekonomik ile ay başında zam açıklıyorlar. Buna göre ise kahvaltı sofralarının yeni ürünleri arasında yer alan yumurta fiyatlarına rekor zam açıklandı. Buna göre sosyal medyada paylaşımlarda marketlerde yer alan alanlarda açıkladık.

Her gün kendi içinde yer marketten ekran paylaşırken alan pazarları gezerek tüm fiyatları inceledim. Yenilenen markette stok tüketirken diğerlerinde ise yumurtaya zam yolunun fiyatına yansıdığı görülüyor.

Temmuz ayında satın almak ile birlikte yumurta kolisi 50 TL’den satarken 50 zam alırken yeni fiyat ise 75 TL’ye kadar dayandı.

6 15 30’LU YUMURTA işletmek

Artık paketli değil adet üretiyoruz!  Bugünden itibaren o ürün 74,90 TL'den satılacak

Migros marketlerde yumurta fiyatları güncellenmeye başladı. Gelen zam sonrası 30’lu yumurta fiyatlarının 60 TL olması gerektiği gibi tepkisini topluyor. Marketlerde yumurtanın adet fiyatının 5 TL olduğu öğrenildi.

  • Yumurtacım 15’li L boy yumurta 36,50 TL
  • Yumurtacım 30’lu L boy yumurta 74,90 TL
  • Yumurtacım 0’li Xl yumurta 64,95 TL
  • Güres M orta boy yumurta 30’lu 59,75 TL

fiyatları 60 TL’ye kadar olan kahvaltı sofralarının vazgeçilmezleri arasında yer alan yıl kadar daha da gitmek bekleniyor.

Market kampanyaları, indirim ve zam haberlerinden yararlanmak için Kamu Gündemi mobil kullanımı ücretsiz olarak kullanza kurabilirsiniz.

ANDROİD İÇİN TİKLAYIN.

APPLE İÇİN TİKLAYIN.

Leave a Comment